Prešov – Bardejov 3:2 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Zlín 5:2 (0:1 po s.n.) | Spišská N. Ves – Miskolc 4:1 (kon.)
Litvínov – Kladno 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 4:5 (0:2 po s.n.) | Piešťany – Pavlodar 3:4 (kon.)
Šumperk – Havířov 3:4 (kon.) | K. Vary – Landshut 5:3 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 5:3 (kon.)
Břeclav – Senica 6:0 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 8:4 (kon.) | Beroun – Kadaň 5:4 (1:0 po s.n.)
Znojmo – Jihlava 5:4 (kon.) | Litoměřice – Most 3:1 (kon.) | Olomouc – Třebíč 3:1 (kon.)
Přerov – Opava 0:7 (kon.) | Nové Zámky – SHK Hodonín 8:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
HK Nový Jičín
Úterý 13.08.2013, 18:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Přípravné zápasy

52:07
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Novojičínští teď doslova vyšachovali vsetínskou obranu. Uhlár se prokličkoval před Plška do velmi nadějné pozice, všichni čekali střelu ale hostující útočník ještě vymyslel nečekanou zadovku na VÁCLAVA MARTINČÍKA, který vymetl pavučinu v Plškově bráně. Asistence: Adam Uhlár.

50:06
    VHK Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetínská kombinace došla až na modrou k PETRU HRADILOVI, který výstavní střelou do šibenice zvyšuje vedení domácích. Tahle střela by mohla kandidovat na Zlatou hokejku. Asistence: Tomáš Žabčík, Vojtěch Baroš.

49:38
    Obrovský závar před Kozákovou brankou, který končí potyčkou Vašuta s Macháčkem, když Vašut zákeřně napadl Brezániho v brankovišti a Kajaby, který se rozhodl bránit svého spoluhráče. Všichni jdou posedět za hrubost.

48:29
    Velmi ostrým faulem se prezentoval hostující Chvostek, který poslal k ledu lednoho z domácích hráčů. V tom samém čase vyloučen jičínský Putniorz za nesportovní chování. Hosté dvě minuty ve třech.

47:33
    Vsetínští operovali v útočném pásmu, puk se najednou ocitl u Vaňka, který z mezikruží sice nedokázal překonat Kozáka, tomu však touš vypadl a pro takového střelce jakým je MARTIN AMBRUZ už nebylo problém doklepnou puk do brány. Asistence: Daniel Vaněk.

45:00
    Hosté si zahrají přesilovku, za podražení jde na trestnou lavici Stanislav Báchor.

41:20
    Tichý vystřelil od modré, jeho střelu vyrazil Kozák přesně na hokejku MARTINA VALIGURY, pro kterého už nebyl problém dostat puk do sítě a domácí znovu do vedení. Asistence: Juraj Tichý

38:40
    Zedník dostal přihrávku před bránu, kde byl úplně sám, z první však Plška ve velké šanci nepřekonal.

37:07
    Mikšovský oslabuje zelenožluté a hosté tak mají možnost jít do vedení.

32:04
    Hosté jdou znovu do tří, tentokrát je oslabuje Vašut, který odchází na dvě minuty za hákování.

30:47
    Další přesilovka pro domácí, k zdržování hry se přiznal Felix Horák.

28:39
    Excelentní přihrávku dostal RENÉ KAJABA, který se řítil sám na Kozáka a jeho střela nad lapačku nakonec propadla do brány.

24:23
    Z ojedinělé akce se hosté ujímají vedení! PAVEL ZEDNÍK si najel na střed, vystřelil, puk se mu však od brusle obránce vrátil zpátky a druhá střela už mířila nad Plškovu lapačku. Bez asistence.

13:44
    Sám před Plškem se objevil Pavel Hanák, nedokázal však propasírovat puk za záda domácího gólmana.

12:18
    Také hosté si zahrají přesilovou hru, za pád pod nohy jde na dvě minuty Tomáš Vodák.

11:40
    Kajaba situaci dva na jednoho vyřešil střelou mimo branku. Velká šance pro domácí.

9:44
    Martinčík přihrál zpoza brány volnému expřerovskému PAVLU HANÁKOVI, který střelou do odkryté poloviny brány srovnává stav na 1:1. Asistence: Václav Martinčík, Petr Macháček.

6:20
    Hosté jdou do tří, Dušan Pelikán se provinil faulem kolenem.

4:40
    Další přesilovka pro domácí, Chvostek jde na dvě minuty opět za hákování.

4:00
    Vaněk vybojoval v rohu kluziště puk, poslal ho na modrou na Fardu, ten ho ještě posunul na MARTINA AMBRUZE, který střelou nad vyrážečku překonal hostujícího gólmana. Asistence: Jiří Farda, Daniel Vaněk.

3:01
    Když už se hosté dostali do útočného pásma počínal si příliš aktivně Hanák a jde si tak odsedět dvě minuty za hákování.

Ondřej Konvičný

Branky a nahrávky: 4. Ambruz (Farda, Vaněk), 29. Kajaba, 42. Valigura (Tichý), 48. Ambruz (Vaněk), 51. Hradil (Žabčík, Baroš) – 10. Hanák (Martinčík, Macháček), 25. Zedník, 53. Martinčík (Uhlár)

VHK ROBE Vsetín: Plšek – Farda, Žák, Báchor, Hradil, Tichý, Vodák, Valentík, Žabčík – Ambruz, Vaněk, Mikšovský, Hruška O., Brezáni, Kajaba, Valigura, Daněk, Štrbík, Baroš, Podešva, Vítek.
    HK Nový Jičín: Kozák – Horák, Štěpják, Andrýsek, Pelikán, Putniorz, Brynecký, Skaloš, Martinčík, Vašut, Macháček, Fišera, Hanák, Zedník, Chvostek, Uhlár.

Rozhodčí: Husička – Laczko, Novák.