Třinec – Vítkovice 4:1 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 2:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Znojmo 6:6 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:2 (kon.) | Beroun – Most 3:4 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:1 (kon.)
Přerov – Břeclav 3:4 (0:1 po s.n.) | Piešťany – SHK Hodonín 4:3 (1:0 po s.n.) | Opava – Nový Jičín 6:2 (kon.)
Technika Brno – J. Korea 1:3 (kon.) | Bílina – Děčín 6:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Čtvrtek 15.08.2013, 17:30Přípravné zápasy

Ve třetí třetině hosté zvýšili svoji aktivitu, za kterou byli odměněni brankou z hole Langra. 18 sekund před koncem ještě zdramatizoval vývoj novic v dresu Draků Patrik Moskal, ale víc už hosté nestihli. (19:48:01)

60:00

59:42
    Oddechový čas pro hosty.

59:42
    Draci právě vstřelili branku!
    Hosté to opravdu nevzdávájí! kotouč se po vhazování dostal k PATRIKU MOSKALOVI, který prostřelil Dusíka – 3:2.
    Asistence: Tomáš Langr, Lukáš Žalčík.

59:37
    Bude to boj až do konce, Šumpeerk se nevzdává. Získal pásmo, a po vyhození domácích se hra opět vrátí před Dusíka.

58:30
    Milan Přibyl provedl ukázkový hit na pronikajícího útočníka hostí, ten odjel z bolestivou grimasou na střídačku.

58:10
    Zakázané uvolnění Draků.

57:36
    Ve středu hřiště získal kotouč Dolníček, ale nic nevymýášlel a pouze jej posunul směrem k Vajnerovi a Třebíč střídá.

57:18
    Domácí zahráli na zkázané uvolnění, domácí trenér Pokorný si raději vzal oddechopvý čas, aby dodal svým svěřencům taktické pokyny a čas na vydýchání.

56:40
    Tomáš Brunec vybojoval v levém rohu hřiště kotouč na Tomáši Dittrichovi, lišácky chtěl kotouč zpoza branky nahodit kotouč na Dusík, tak aby si jej domácí brankář srazil za svá záda, ten jeho úmysl vystihl.

56:02
    Zakázané uvolnění Salithu.

55:38
    Navrátil alespoň posunul kotou do střední třetiny hřiště, a umožnil svým spoluhráčům vystřídat, kotouče se chopí domácí a obracejí hru zpět před Vajnera.

54:11
    Čuřík na vlastní obranné předal Lašovi, ten nabral ve středním pásmu rychlost, dojel do útočného pásma, při snaze zakončit mu jsel kotouč z hole, při druhém pokusu již byla jeho střela zablokovaná do rohu za Vajnerovu branku.

53:37
    Kapitán hostů Aleš Holík se po vhazování před Dusíkem opřel do střely, Dusík byl připraven.

53:15
    Patrik Moskal ve snaze zabránit domácím ve výjezdu z obranné třetiny hřiště, plácl do kotouče a ten se snesl vysokým lobem mimo vymezený prostor pro hřiště. Vhazování ve středním pásmu.

52:26
    Laš získal kotouč na úrovni kruhů, ale jeho pokus byl příliš vysoký.

52:08
    Dnešní utkání sleduje 440 diváků.

51:25
    Rangl vyslal podél hrazení na zteč Jaroslava Moučku, ten sjel ke kruhu, ale branku netrefil.

51:06
    Bekhendový pokus Tomáše Kauta končí na Vajnerových betonech.

David Sochor

Branky a nahrávky: 12. Nahodil (Vondráček, Wasserbauer), 27. Nahodil (Kadela), 29. Čuřík (Laš) – 50. Žalčík (Chomič, Moskal), 60. Moskal (Langr, Žalčík)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dusík – Bilčík, Rangl, Čejka, Přibyl, Peroutka, Dittrich – Laš, Dolníček, Čuřík – Wasserbauer, Nahodil, Vondráček – Kadela, Kaut, Paták – Čech, Moučka, Horký. Trenér: Pokorný.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Vajner – Holík, Novotný, Geweise, Peslar, Sedlák, Starý, Navrátil – Staněk, Moskal, Richter, Haas, Žalčík, Kovařík, Brunec, Popelka, Půhoný, Langr, Skoumal, Chomič. Trenér: Kučera.