FC Ferreira – Braga 0:2 (kon.)
FC Paços Ferreira
0:2 (0:1)
SC Braga
Pátek 16.08.2013, 21:15 • Estádio Dr. Machado de Matos • Portugalská Primeira Liga

Skončilo nám utkání 1 .kola portugalské nejvyšší soutěže. Tři body si po právu odváží Braga za svoji aktivnější snahu vstřelit branku. To se jí taky dvakrát povedlo, nejprve v 42. minutě Vinicius hlavou otevřel skore a v 65. minutě upravil na konečných 2:0 dělovkou pod břevno Pardo. Já se s Vámi loučím a u dalšího přenosu na viděnou! (23:16:12)

90+3
    Na centr Santose nejvýše vyskakuje Leao, avšak nedokáže nasměrovat míč mezi tři tyče.

90+2
    Baianova střela z velké dálky míří vysoko nad branku.

90+1
    Při vzdušném souboji Romeu fauluje Agru.

90
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Další postavení mimo hru ve kterém je nachytán Edinho.

89
    Rozběhnutý Leao posílá k zemi Maura.

88
    Zápas se už jen dohrává, Braga se snaží míč držet co nejvíce na svých kopačkách.

86
    Centr Santose tečuje na roh Coelho. Eduardo bere, následný míč z rohu, přímo ve vzduchu.

85
    Při odchodu ze hřiště je Ruben Micael vypískán za svou předešlou hereckou etudu, pr minut si ještě zahraje Luis Silva.

83
    Při zpracování míče chytají křeče Micaela.

82
    Pokus o narážečku nevychází Leaovi, z první posílá míč na kopačku Coelha.

80
    Až k brankaři posílá přihrávku Alan, který je tísněn protihráči u postranní čáry.

78
    Felipo Pardo, střelec druhé branky, opouští trávník a jeho místo zaujme Salvador Agra.