FC Ferreira – Braga 0:2 (kon.)
FC Paços Ferreira
0:2 (0:1)
SC Braga
Pátek 16.08.2013, 21:15 • Estádio Dr. Machado de Matos • Portugalská Primeira Liga

85
    Při odchodu ze hřiště je Ruben Micael vypískán za svou předešlou hereckou etudu, pr minut si ještě zahraje Luis Silva.

78
    Felipo Pardo, střelec druhé branky, opouští trávník a jeho místo zaujme Salvador Agra.

75
    Poslední střídání domácích hráčů, Romeu nahrazuje Manuela Joseho.

74
    Tvrdou střelu zpoza vápna vysílá, Degra s ní má mnoho práce!

69
    Alan posílá centr do vápna, pár centimetrů schází Micaelovi ke vstřelení další branky hostů!

65
    Braga právě vstřelila branku!
    Alan posílá přesnou přihrávku FELIPE PARDOVI, který s míčem běží po brankové čáře a z úhlu posílá míč pod břevno!

59
    Domácí celek podruhé střídá, Jaime Poulson míří pod sprchy a na trávník míří Carlao.

55
    Za ošklivý ostrý skluz na Joaozinha vidí žlutý kartonek Manuel Jose. Joaozihna musí být ošetřen mimo hřiště.

47
    Na hranici vápna Rodrigo Antonio posílá k zemi Micaela a vidí za tento zákrok po právu žlutou kartu.

Před začátkem druhé půle přichází na trávník Huertas Paolo Hurtado a střídá Oliveiru. A u hostů Aderlan Santos nahrazuje střelce branky Paula Viniciuse.

45+2
    V nastavení Leao šikovně uvolňuje Poulsona, který nechává vyniknout Eduarda skokem k levé tyči!

43
    Oliveira z přímého kopu míjí bránu jen o fous!

27
    Rohový kop zahrává Alan a nachází hlavu nabíhajícího PAULA VINICIUSE, který posílá míč neomylně k levé tyči a střílí premierovou branku nové sezony!

21
    K rozehrání rohu se staví Mauro a nachází hlavu Edinha, který jen o pár centimetrů míjí branku!

17
    Na hranici vápna se krásně uvolnil Edinho a levačkou protahuje Degru, míč se odráží k Pardovi, avšak dorážka míří přímo do brankáře.