Brazílie – Austrálie 6:0 (kon.)
Brazílie
6:0 (3:0)
Austrálie
Sobota 07.09.2013, 21:15 • Estádio Nacional de Brasília, Brasília, Distrito Federal • Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:07:26)

Je konec, Brazílie dnes doslova smetla svého soupeře, kterým byl tým Austrálie, hladce 6:0. Dvěma góly se blýskl , po jedné brance přidali Neymar, Ramires, Pato a Luiz Gustavo. Australané na branku soupeře vystřelili pouze jednou, a to v prvním poločase. Snadný zápas pro Brazílii, očekávaný výsledek.

90
    Probíhá devadesátá minuta, dnešní zápas byl pro Brazílii doslova v tréninkovém tempu.

89
    Duke ostře fauluje v hlavičkovém souboji na polovině soupeře, Brazílie získává míč.

87
    Zápas se v závěrečných minutách již dohrává, ani Brazilci se již příliš do útočení nehrnou.

85
    Míč u Césara, který si dnes téměř vůbec nezachytal.

84
    Brazílie právě vstřelila branku!
    Krásnou střelou se prosadil zpoza šestnáctky LUIZ GUSTAVO, to byl nádherný gól!

83
    Další z řady soubojů podstupuje Neymar na polovině soupeře, který tentokrát fauluje.

82
    Kouč domácí reprezentace Luiz Felipe Scolari spokojeně sleduje svůj tým, který dnes na hřišti dominuje.

81
    Schwarzer vykopává až na polovinu soupeře.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání, domácí kombinují na polovině soupeře.

78
    Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Kennedy, přichází Duke.

77
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Maicon, přichází Marcos.

76
    Australané pouze "odevzdávají" míč na polovinu soupeře.

74
    Brazílie bude znovu střídat.

72
    ALEXANDRE PATO se prodral do zakončení na hranici malého vápna a po přihrávce Neymara z levé strany přesně zakončil, pátý gól Brazílie!