Chrudim – Admira Praha 3:0 (kon.) | H. Měcholupy – Štěchovice 0:0 (kon.) | Strakonice – Karlovy Vary 0:2 (kon.)
Domažlice – Zápy 1:1 (kon.) | Kolín – Jirny 2:2 (kon.) | Králův Dvůr – Chomutov 0:0 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
1:1 (0:0)
SK Zápy
Sobota 07.09.2013, 17:00Česká fotbalová liga

Konec zápasu. (19:09:13)

85
    Hosté takticky vystřídali, za Petržílku přišel Havránek.

81
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Kapitán MUŽÍK pokutový kop s přehledem proměnil a deset minut před koncem je tak srovnáno – 1:1!

80
    Bárta byl stažen ve vápně stažen z gólové pozice a byla nařízená penalta!

76
    Za Bezděka přišel Kužel.

74
    Na straně hostí nahradil Chrobák Jelínka.

72
    Domácí předvádí naprosto otřesnou hru, fanoušci odchází ještě před koncem.

71
    Domácí střídají, ze hřiště odchází Braun, nahradil ho Pyrka Mateusz Daniel.

66
    Hosté podruhé střídají, Sklenář přenechal místo Mikolandovi.

59
    Domácí Braun obdržel za ostrý faul žlutou kartu.

58
    Zápy poprvé vystřídaly. Šulce nahradil Málek.

48
    Zápy právě vstřelily branku!
    Avšak přesunutí do útoku způsobilo díru v obraně, které využil SVOBODA, jenž z šestnáctky zamířil přesně k tyči. Zápy se tak ujaly vedení – 0:1!

46
    Jiskra na soupeře vlétla, hned v první minutě posunul na hranici velkého vápna Mužík na Bártu, který trefil břevno!

46

39
    Kasýk se uvádí do hry faulem, za který obdržel žlutou kartu.

38
    Trenér Jiskry musel na katastrofickou hru svého týmu reagovat střídáním. Hru opustil Hoffman a nahradil ho Kasýk.

25
    Hraje se velmi ostře, oba týmy hrají tvrdě, příliš nekombinují a neviděli jsme ještě prakticky žádnou šanci.