Liberec – Chodov 2:4 (kon.) | Bonusia Ostrava – Jihlava 5:1 (kon.) | Tatran – Olomouc 4:2 (kon.)
Židenice – Vítkovice 1:8 (kon.) | ELITE PRAHA – Bohemians - NE 1:11 (kon.) | Královské Vinohrady – Ne 4:19 (kon.)
ESA logistika Tatran Střešovice
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
FBS Olomouc
Neděle 08.09.2013, 15:00 • TJ Tatran Střešovice • ČEZ Extraliga žen

37:57
    Velké emoce na hřišti. Za zákrok u olomoucké střídačky je vyloučena domácí Denková.

32:36
    Vyloučení na straně Tatranu. Na dvě minuty si jde odpočinout Sedmíková za hru na zemi. Hráčka domácích se opřela o ruku při obranném zákroku, měla tudíž na zemi tři body svého těla, což se nesmí.

06:24
    První vyloučení je na straně hostů. Marková jde na dvě minuty na trestnou lavici za vrážení. Domácí hráčka totiž už měla míček na ose hřiště ve střelecké pozici a díky přistrčení nemohla zakončovat.

Michal Šíma

Hledáme zpravodaje pro tým ESA logistika Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 12. Beranová (Brabcová), 28. Beranová (Brabcová), 60. Kramperová (Denková), 60. Chaloupková (Denková) – 38. Vysloužilová (Podešvová), 58. Podešvová

ESA logistika Tatran Střešovice: Blahutová – Perlíková, Brabcová, Sedmíková, Zehrerová, Nemravová, Válková, Veřmiřovská, Matoušková, Hrycejová, Zabavská, Beranová, Chaloupková, Brotánková, Kramperová, Denková, Zelenková
    FBS Olomouc: Starečková – Reimerová, Pavlíková, Maružánková, Sklenářová, Pařízková, Vysloužilová, Oháňková, Machů, Kamínková, Podešvová, Marková, Čechovská, Rozenbergová

Rozhodčí: Baloun – Čížek