Převýšov – Čáslav 1:2 (kon.) | Meteor – Roudnice 4:2 (kon.) | Sparta B – Kunice 2:2 (kon.)
FK Meteor Praha VIII
4:2 (2:1)
SK Roudnice nad Labem
Neděle 08.09.2013, 10:15 • Bedřichovská • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Dobrý den. Za malý okamžik bude zahájeno utkání ČFL, mezi týmy Meteor Praha a Roudnice nad Labem.

Hráči jsou již na trávníku a zdraví se s rozhodčími dnešního klání.

FK Meteor Praha VIII: Kohlbeck – Hauer, Moudrý, Held, Daňhel, Kadlec, Míča, Fíček, Štefan, Klavík a Ptáček.
    Náhradníci: Minárčik, Janda, Jovanovič, Vobořil, Maxa, Polomský a Janda Petr.

SK Roudnice nad Labem: Bojčuk – Petrášek, Kratochvíl, Macháček, Chalupa, Šimkovský, Kučera, Bíro, Tichý, Hrdlička a Svátek.
    Náhradníci: Ansuma, Pavlíček, Brožík a Pokorný.

Rozhodčí: Hlavní: Šedivka. Lajnový: Vít a Dujsík..

1

2
    Ze začátku sledujeme opatrnou hru od obou celků. Ten, kdo dnes dá první branku, bude mít jednoznačně navrch.

4
    Daniel Bojčuk si dnes poprvé sáhl na míč. Domácí jsou zatím aktivnějším týmem.

6
    Domácí hráči jsou zatím více na míči, ale nedokázali závažně ohrozit brankáře hostí.

8
    O míč se bojuje převážně uprostřed hřiště.

8
    Roudnice právě vstřelila branku!
    Poměrně brzké vedení Roudnice. V osmé minutě se dokázal střelecky prosadit MICHAL MACHÁČEK. Stav utkání 0:1.

12
    Domácí jsou poněkud zaskočeni a nemohou najít odpověď.

14
    Nyní i domácí dokázali založit útok, ale nic z něj nevytěžili.

16
    Domácí zahrávali rohový kop, ale v hlavičkovém souboji, který následoval se nedokázali prosadit.

18
    Autové vhazování pro Meteor, ale pouze ve středu hřiště.

19
    Nařízen rohový kop pro hostující celek.

20
    Z následného centru se neurodilo nic a domácí zakládají protiakci.

21
    Odpískán faul na domácího hráče.

21
    Meteor právě vstřelil branku!
    Vypadá to, že domácí kapitán zavelel k obratu. Dokázal totiž vsítit branku. Střelcem branky je JAN FÍČEK. Stav utkání je 1:1.

24
    Nyní pozorujeme dost nepřesností na obou stranách.

26
    Ponecháná výhoda hostujícímu celku, ale domácí se dokázali zmocnit míče.

26
    Zasahovat musel domácí brankář Jan Kohlbeck.

27
    Žlutou kartu dostává Bíro (SK Roudnice nad Labem). Provinil se totiž ostrým skluzem ve středním pásmu.

28
    Domácí se dostali do útočného snažení.

29
    Ve 29. minutě dokonávají domácí borci obrat v utkání. Vedoucí branku Meteoru vstřelil JAN FÍČEK. Stav utkání 2:1 pro domácí.

31
    Hosté jsou poněkud opařeni touto ledovou sprchou, ale i přesto se snaží o útok.

33
    Autové vhazování pro Roudnici na středové čáře.

35
    Domácí jsou momentálně na koni, ale ani hosty nemůžeme zatím odepisovat, protože i oni si vytvářejí zajímavé střelecké příležitosti.

37
    Další akci domácích rozehrává Jan Kohlbeck.

39
    Střídání v týmu SK Roudnice nad Labem: ze hřiště odchází Šimkovský, přichází Brožík.

41
    Hosté před chvílí poprvé vystřídali a je to logické, protože potřebují oživit útočnou hru.

43
    Na hostující celku je vidět snaha, ale domácí se zatím dobře brání.

44
    Jan Kohlbeck udržuje vedení domácích. Hosté se dostali k nadějné střele, ale domácí brankář ji dokázal zlikvidovat.

Po prvním poločase je příznivý stav pro domácí Meteor. Vedou totiž 2:1. Druhá půlka začne cca. za 15 minut.

V kabině hostů bude nejspíše dusno, protože ztratili své brzké vedení a budou chtít alespoň srovnat.

Hráči vstupují na trávník.

Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Modrý, přichází Minárčik.

Střídání v týmu SK Roudnice nad Labem: ze hřiště odchází Tichý, přichází Ansuma.

46

48
    Odpískán faul hostujícímu celku, a proto se k míči dostává domácí Meteor.

49
    Autorem branky je MUSA ANSUMA. Stav utkání je tedy srovnán na 2:2.

51
    Nyní jsou na míči hráči domácího výběru. Uvidíme, zda se jim podaří opět překonat Daniela Bojčuka, který chrání svatyni Roudnice.

53
    Autorem branky je JIŘÍ PTÁČEK a jeho zásluhou jsou domácí opět ve vedení o jednu branku. Stav utkání 3:2.

55
    Žlutou kartu dostává Kadlec (FK Meteor Praha VIII).

56
    Žlutou kartu dostává Svátek (SK Roudnice nad Labem).

58
    Hostující celek se dostal v nadějné pozici do ofsajdu.

59
    Důležitý zákrok předvedl Daniel Bojčuk.

61
    Hostují hráči se hledají. Za to domácí celek si hlídá průběh hry a hraje na čas

63
    Domácí vybojovali míč ve středu hřiště, ale posléze faulovali.

65
    Rohový kop pro Meteor.

66
    Po rohovém kopu rozehrává Daniel Bojčuk.

68
    Domácí ukazují svoji kvalitu a neustále se snaží útočit.

70
    Nařízen odkop od domácí branky.

72
    Roudničtí se snaží o odpověď, ale zatím jim chybí zakončení.

74
    Autorem branky je JAN FÍČEK. V dnešní zápase se tento hráč dokázal prosadit již potřetí. Stav utkání 4:2 pro Meteor.