Převýšov – Čáslav 1:2 (kon.) | Meteor – Roudnice 4:2 (kon.) | Sparta B – Kunice 2:2 (kon.)
FK Meteor Praha VIII
4:2 (2:1)
SK Roudnice nad Labem
Neděle 08.09.2013, 10:15 • Bedřichovská • Česká fotbalová liga

89
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Daňhel, přichází Janda st..

87
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Fíček, přichází Jovanovič.

85
    Žlutou kartu dostává Kratochvíl (SK Roudnice nad Labem).

83
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Míča, přichází Janda ml.

81
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Kučera, přichází Pavlíček.

80
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Kadlec, přichází Maxa.

74
    Meteor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN FÍČEK. V dnešní zápase se tento hráč dokázal prosadit již potřetí. Stav utkání 4:2 pro Meteor.

59
    Důležitý zákrok předvedl Daniel Bojčuk.

56
    Žlutou kartu dostává Svátek (SK Roudnice nad Labem).

55
    Žlutou kartu dostává Kadlec (FK Meteor Praha VIII).

53
    Autorem branky je JIŘÍ PTÁČEK a jeho zásluhou jsou domácí opět ve vedení o jednu branku. Stav utkání 3:2.

49
    Roudnice právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MUSA ANSUMA. Stav utkání je tedy srovnán na 2:2.

Střídání v týmu SK Roudnice nad Labem: ze hřiště odchází Tichý, přichází Ansuma.

Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Modrý, přichází Minárčik.

39
    Střídání v týmu SK Roudnice nad Labem: ze hřiště odchází Šimkovský, přichází Brožík.

29
    Ve 29. minutě dokonávají domácí borci obrat v utkání. Vedoucí branku Meteoru vstřelil JAN FÍČEK. Stav utkání 2:1 pro domácí.

27
    Žlutou kartu dostává Bíro (SK Roudnice nad Labem). Provinil se totiž ostrým skluzem ve středním pásmu.

21
    Vypadá to, že domácí kapitán zavelel k obratu. Dokázal totiž vsítit branku. Střelcem branky je JAN FÍČEK. Stav utkání je 1:1.

8
    Poměrně brzké vedení Roudnice. V osmé minutě se dokázal střelecky prosadit MICHAL MACHÁČEK. Stav utkání 0:1.