Dukla Praha – Sparta 3:0 (kon.) | Ostrava – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Liberec – Třinec 2:2 (kon.)
Teplice – Slovácko 3:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Znojmo – Příbram 1:1 (kon.)
Slavia – Jablonec 4:0 (kon.) | Táborsko – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Plzeň – Olomouc 1:1 (kon.)
Pardubice – Bohemians 1905 1:1 (kon.)
FK Pardubice
1:1 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Pondělí 09.09.2013, 17:00 • Pod Vinicí, Pardubice • Juniorská liga

Bohemians si za aktivitu ve druhém poločase tři body zasloužili, nakonec odjíždějí s jedním a zřejmě budou hráči zklamaní. Od výhry je dělilo díky gólu Tomáše Šebka v 80. minutě jen pár minut. Pak ale přišla červená karta pro Dočekala a gól po následné standardní situaci. S bodem mohou být spokojení spíše domácí. To je ze stadionu Pod Vinicí vše, hezký zbytek dne! (18:57:03)

90+2
    V závěru ještě obdržel žlutou kartu Jan Pechr.

90+2
    Jakub Pachl vzal zakončení zřejmě poslední akce na sebe a vysoko přestřelil.

90+1
    Bohemians se i v desíti ženou dopředu, ale už zřejmě nestihnou vstřelit další gól.

90
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Tak hostům se vyloučení nakonec nevyplatilo. Následný přímý kop z osmnácti metrů se od břevna odrazil na hlavu MARTINA VÁGNERA a ten poté lehkým úderem hlavou srovnal.

89
    Kapitán Bohemians Radek Žaloudek dostává červenou kartu, ale v dané chvíli udělal, co musel. Unikajícího Prokopce by na vápně už nikdo nestihl, a tak stoper hostí zatáhl za záchrannou brzdu.

88
    Bohemians vyvezli míč od své branky a snaží se ho držet daleko od Dočkala.

86
    Pardubice mají míč, ale málo času. Přihrávky ze strany na stranu zatím domácí neposunuly k brance.

84
    Pardubice se okamžitě vrhly do útoku. Bombu Pachla vyrazil s obtížemi Dočekal.

81
    Dohrál Marek Barták, místo kterého nastupuje Jakub Řezníček.

80
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Po dlouhém centru do vápna míč lehce hlavou tečoval TOMÁŠ ŠEBEK. Čihař dělal vše, co mohl, ale před brankovou čarou balon nezastavil.

78
    Je to boj, počet šancí vysoko převyšuje hromada osobních soubojů.

78
    Jiří Růžička nahrazuje Jana Strachotu.

77
    Změnu skóre měl na noze Adam Kraus, avšak na penaltě příliš dlouho zpracovával míč.