Kypr – Itálie 0:2 (kon.) | Bosna – Rakousko 0:2 (kon.) | Lucembursko – Nizozemsko 0:1 (kon.)
Finsko – Anglie 1:1 (kon.) | Ukrajina – Chorvatsko 0:2 (kon.) | Lichtenštejnsko – Švýcarsko 0:6 (kon.)
Slovensko – Gruzie 1:0 (kon.) | Belgie – Sev. Irsko 1:0 (kon.) | Bělorusko – Francie 1:2 (kon.)
Španělsko – Albánie 4:0 (kon.) | Irsko – Německo 0:4 (kon.)
Finsko
1:1 (1:0)
Anglie
Pondělí 09.09.2013, 18:00 • Tampere Stadium, Tampere (FIN) • Kvalifikace ME U21

Děkuji za vaši pozornost a zase u dalších přenosů na serveru Onlajny.com se těším na počtenou. (19:57:15)

A je tu konec, utkání skončilo 1:1. Aktivněji do duelu vstoupili domácí, kteří také po čtvrt hodině hry jako první skórovali, ve druhé půli se však k iniciativě dostali Angličané, kteří také díky Beranihohovi dokázali v 58. minutě vyrovnat. A nadále byli lepším celkem na hřišti. V 74. minutě sice musel pod sprchu odejít hostující kapitán Wisdom, ovšem Anglie i tak byla aktivnější. Gól však vstřelit nedokázala, a tak konečné skóre zní: 1:1.

90+3
    Joronen teď vykryl Dierův pokus.

90+2
    Angličané se v posledních chvílích zápasů snaží vstřelit vítězný gól! Ze série rohů ale zatím nic..

89
    Střídání v týmu domácích. Lehtonen přichází na hřiště místo Paananena.

87
    Dierova střela končí v Joronenově náručí.

85
    Kane netrefil domácí branku. Na hřišti to chvíli před koncem vůbec nevypadá, jakoby hosté hráli v deseti.

79
    Paananen fauloval Shawa. Domácí by se teď měli ujmout iniciativy hry, zatím to tak ale nevypadá.

76
    Na hrací plochu přichází Dier, místo něj odchází Zaha.

74
    V době, kdy si Anglie dokázala vytvořit tlak na Finsko, bude jejich aktivita pravděpodobně umírněna, neboť červenou kartu dostává kapitán hostí Wisdom a Angličané tak budou muset dohrát zbytek utkání v deseti.

73
    Je tu první střídání v kádru domácích. Hertsi nahrazuje Mäkijärviho.

72
    A rohová série stále pokračuje. Tentokrát další pro Angličany, kteří jsou momentálně v tlaku na domácí a snaží se vstřelit vedoucí branku.

69
    A doplňuji, že rohový kop, ze kterého padl vyrovnávací gól, padl z kopačky Zahy. Teď se Shaw snaží obrátit vývoj zápasu, ale Joronenovu branku míjí.

67
    Anglie právě vstřelila branku!

Tak jako kdybych ty rohy zakřikl! Tentokrát se po jednom z nich prosazuje SAIDO BERANIHO a srovnává stav utkání na 1:1!

65
    Roh i na druhé straně, jak už jsem zmínil, ani Finové dnes z této pozice si moc nadějných šancí nevytvářejí.

64
    Shaw kopal další rohový kop Anglie, ovšem tyto situace nejsou dnes doménou ani jednoho z celků.