Kypr – Itálie 0:2 (kon.) | Bosna – Rakousko 0:2 (kon.) | Lucembursko – Nizozemsko 0:1 (kon.)
Finsko – Anglie 1:1 (kon.) | Ukrajina – Chorvatsko 0:2 (kon.) | Lichtenštejnsko – Švýcarsko 0:6 (kon.)
Slovensko – Gruzie 1:0 (kon.) | Belgie – Sev. Irsko 1:0 (kon.) | Bělorusko – Francie 1:2 (kon.)
Španělsko – Albánie 4:0 (kon.) | Irsko – Německo 0:4 (kon.)
Slovensko
1:0 (1:0)
Gruzie
Pondělí 09.09.2013, 19:00 • Národní tréninkové centrum Senec • Kvalifikace ME U21

Výkon Slovenska v některých fázích druhého poločasu nebyl vůbec dobrý, ale historie se bude ptát hlavně na výsledek a ten zní jasně. Slovensko dokázalo na domácím hřišti porazit Gruzii 1:0 gólem Adama Zreľáka z 18. minuty a připsat si do kvalifikační tabulky důležité tři body.

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a u fotbalových přenosů se budu těšit zase příště. (20:48:45)

90+2
    Již plyne poslední minuta zápasu a u míče budou domácí fotbalisté, ti by to již měli zvládnout.

90+1
    Chanturia (GRU) byl faulován a dostal možnost rozehrávat přímý kop, opřel se do míče, ale bránu netrefil.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty!

89
    Definitivně rozhodnout toto utkání mohl Zreľák, rozhodl se vše vzít na sebe a střelou ohrozit bránu, no to gólem nestačilo. Za úvahu jistě stála i přihrávka na Lásika, jenže to je vše jenom kdyby.

88
    Až ke slovenskému brankáři dolétl míč, ten samozřejmě s rozehrávkou spěchat nebude.

87
    Schranz dostal dobrou přihrávku od Mészárose a mohl se hnát do rychlého protiútoku, ten však o míč na levé straně hřiště přišel.

86
    Ani z opakovaného rohového kopu Gruzie nic zázračného nevytěžila.

85
    Rohový kop byl zahrán na přední tyč a celá situace ze bude opakovat.

84
    Gyömbér (SVK) na poslední chvíli překazil kombinaci soupeřům a odkopl míč na roh.

83
    Hosté pokračují v tlaku a již nyní je jasné, že závěr zápasu bude opravdu dramatický.

82
    Další nebezpečná situace před slovenskou svatyní, také nyní musel likvidovat nepříjemnou střelu, která letěla do jeho protipohybu.

81
    Le Giang opět podržel svůj týmu, Chanturiův pokus byl totiž tečován a na slovenského brankáře tak čekal nelehký úkol, zhostil se ho však se vší parádou.

80
    Míč se dostal rychle k Teixeirovi, toto rozehrání však hosty nepřekvapilo a tak měl slovenský fotbalista málo času na zakončení a podle toho to i vypadalo.

79
    Dlouho se čekalo s rozehrávkou standardní situace Slováků, hosté si za to však mohli trochu i sami, postavili totiž zeď až příliš blízko míče a rozhodčí je tak musel umístit lépe.

78
    Poslední střídání slovenského trenéra přišlo na řadu právě teď, ze hřiště jde Lalkovič a nahrazuje ho Mészáros.

77
    Slovensko se však přece jen dostalo z herní krize a potvrdit to chtěl Zreľák, jeho levačka však mezi tři tyče neletěla.

76
    Ze standardní situace domácího týmu nic nebylo, pro míč si bez větších problémů doběhl Nadiradze.