Omsk – Mytišči 4:3 (kon.) | Barys – Petrohrad 2:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čerepovec 3:1 (kon.)
Jekatěrinburg – Jaroslavl 0:4 (kon.) | Kazaň – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 0:2 (kon.)
Viťaz – Ufa 2:3 (kon.) | Spartak Moskva – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Doněck – Riga 2:4 (kon.)
Minsk – Lev 1:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Čtvrtek 12.09.2013, 17:00 • Nagorny concert and entertainment complex • KHL

58:40
    Georgij Gelašvili je odvolán a spěchá na střídačku.

58:01
    Paršin dostává osobní trest a odchází do kabin.

58:01
    Rozhodčím se vymyká závěr zápasu z rukou. Denis Parshin teď dokonce strčil do čárového rozhodčího.

57:55
    Domácí bez brankáře!

55:12
    Vladimir Denisov netrefil zcela odkrytou bránu. Sudnicin zůstal ležet mimo brankoviště, ale obránce Torpeda nepřekonal chytajícího obránce!

54:33
    Martin Cibák dostává 2 minuty za sekání. Ještě se sice vzteká, přeražená hůl je ale důkaz.

50:18
    Vadim Chomickij dostává za předchozí faul u mantinelu trest 5 minut + do konce utkání!

50:18
    Michail Anisin byl tvrdě dohrál u mantinelu. To se nelíbilo Berezinovi a za brankou Torpeda se rozpoutala šarvátka.

49:20
    Danill Žarkov neuhlídal svoji hůl, zasáhl jednoho z protihráčů a oslabuje svůj tým.

48:56
    Domácí fanoušci už zvedali ruce nad hlavu. Snížení se ale nekoná. Danill Žarkov z úhlu nepřekonal Sudnicina.

33:22
    Vadim Krasnoslobodcev se teď ocitl tváří v tvář Sudnicinovi. Jeho šanci ale zmařil skvělým obranným zákrokem Maxim Berezin. Od modré pak ještě dorážel Juuso Hietanen. Ten ale přestřelil.

32:00
    Nižněkamsk právě vstřelil branku! Hosté využívají přesilovou hru! Od modré čáry pálil Vitalij Šulakov a Gelašvili jeho pokus pouze vyrazil před sebe. Puk se odrazil do dezorientovaného obránce domácích, kterého přetlačil OSKAR OSALA. Ten následně z otočky zametl puk za klečícího ruského brankáře. Bez asistence.

31:26
    Nižněkamsk si zahraje druhou přesilovku. Provinil se opět Vadim Chomickij. Tentokráte hákováním.

23:56
    Po střele Vladimira Denisova zvoní za Sudnicinem tyč. V publiku to jenom zašumělo.

23:11
    Michail Anisin prostřelil Gelašviliho. Radost mu ale nevydržela dlouho, protože hlavní sudí branku neuznal pro ofsajd. Poté se do radujícího se Anisina s Tolpekem pustila dvojice domácích hráčů. Vše urovnali čároví.

21:00
    Vadim Chomickij dostává 2 minuty za vražení na hrazení. Přesilovku si tak zahrají také hosté.

19:56
    Torpedo mělo několik vtěřin před koncem první třetiny velkou šanci! Tim Brent našel přihrávkou za sebe Sergeje Senťurina, který si popojel a z mezikruží vyslal jedovatý projektil. Brankář hostů si však povyjel a střelu vyrazil.

17:06
    Vitalij Šulakov nestačil ve středním pásmu Alexeji Potapovovi a pomohl si faulem. Sudí Vasiljev jej vylučuje za hákování.

1:15
    Střelec první branky Nižněkamsku ale v následujícím střídání zahákovan Jarkko Immonena a odsedí si přinejlepším 2 minuty.

0:41
    Nižněkamsk právě vstřelil branku! Tak tomu se říká vstup do zápasu. NIKITA ŠČITOV otevírá skóre zápasu po 41 vteřinách. Bez asistence.