Kladno – Karviná 10:1 (kon.) | Vlašim – Třinec 7:3 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 0:9 (kon.)
Most – Hr. Králové 2:1 (2:1 po s.s.) | Kert Park Praha – Jihlava 3:4 (0:1 po s.s.) | Plzeň – Letohrad 4:0 (kon.)
po s.s. (0:1)
HC Kert Park Praha
3:4 (0:2, 1:0, 2:1)
SK Jihlava
Sobota 14.09.2013, 17:00CROSSDOCK Extraliga

42:03
    Za další lehkou potyčku dostali dvouminutový trest za hrubost domácí Myslivec a hostující Javorka.

39:38
    Petr Danko je dalším vyloučeným hostujícím hráčem.

39:01
    Za pěstní souboj před domácí bránou dostali pět minut plus do konce utkání domácí Skalník a hostující Průcha.

38:24
    Tresty na obou stranách. Dvě minuty za hrubost dostávají domácí Myslivec a hostující Jobák.

37:22
    David Rozenberg nyní dostal dvě minuty za faul loktem, výhoda pro hosty.

33:28
    Dvě minuty za podražení dostal hostující Jan Blaško.

29:39
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Lukáš Myslivec.

27:51
    Šimon Průcha dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

22:54
    Dvě minuty za hru vysokou holí dostal Jan Krtička.

16:48
    Hostující kapitán Martin Šmíd se dopustil nedovoleného bránění a musí na trestnou lavici.

11:10
    Další trest pro hosty. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jaroslav Javorka.

10:17
    Přesilovka hostů rychle končí. Martin Šmíd dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

10:00
    Domácí Jan Krtička dostal navíc dvě minuty za krosček.

04:48
    Domácí Petr Adam dostal dvě minuty za podražení.

Petr Bílek

Branky a nahrávky: 22. Kuna (Kočka, Kruček), 41. Kočka (Krtička), 41. Franěk (Korynta) – 9. Trávník (Matějka), 10. Průcha (Javorka), 31. Jobák (Fiala, Danko), rozh. náj. Danko

HC Kert Park Praha: Sup, Mikl – Pospíšil, Skalník, Pavlík, Mráz, Rozenberg – Myslivec, Krtička, Hradecký, Kuna, M. Kruček, Korynta, Janoušek, Kočka, Franěk, Adam
    SK Jihlava: Humlíček, Ježek – Blaško, Homola, Šmíd, Jakoubek, Gregor – Brázda, Danko, Trávník, Fiala, Kučerka, Jobák, Průcha, Javorka, Matějka

Rozhodčí: Poláček, Velčovský