Kladno – Karviná 10:1 (kon.) | Vlašim – Třinec 7:3 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 0:9 (kon.)
Most – Hr. Králové 2:1 (2:1 po s.s.) | Kert Park Praha – Jihlava 3:4 (0:1 po s.s.) | Plzeň – Letohrad 4:0 (kon.)
po s.s. (0:1)
HC Kert Park Praha
3:4 (0:2, 1:0, 2:1)
SK Jihlava
Sobota 14.09.2013, 17:00CROSSDOCK Extraliga

V samostatných stříleních zvítězil tým SK TOPTRANS Jihlava.
    Rozhodující branku vstřelil PETR DANKO.

0:1 – Až v sedmé sérii se prosadil Petr Danko!

42:03
    Za další lehkou potyčku dostali dvouminutový trest za hrubost domácí Myslivec a hostující Javorka.

40:36
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Prakticky hned po buly je srovnáno, když se prosadil MIROSLAV FRANĚK. Asistence: David Korynta.

40:21
    JAN KOČKA snižuje na 2:3! Asistence Jan Krtička.

39:38
    Petr Danko je dalším vyloučeným hostujícím hráčem.

39:01
    Za pěstní souboj před domácí bránou dostali pět minut plus do konce utkání domácí Skalník a hostující Průcha.

38:24
    Tresty na obou stranách. Dvě minuty za hrubost dostávají domácí Myslivec a hostující Jobák.

37:22
    David Rozenberg nyní dostal dvě minuty za faul loktem, výhoda pro hosty.

33:28
    Dvě minuty za podražení dostal hostující Jan Blaško.

30:19
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Hosté bleskově využívají přesilovku, když se k dorážce dostal ONDRĚJ JOBÁK. Asistence: David Fiala a Petr Danko.

29:39
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Lukáš Myslivec.

27:51
    Šimon Průcha dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

22:54
    Dvě minuty za hru vysokou holí dostal Jan Krtička.

21:53
    Domácí se dočkali odměny za zvýšenou aktivitu. Hosté se ale hodně zlobí, protože na ploše zůstal před gólem ležet jeden hostující hráč. Míček ale přesto do brány dotlačil DAVID KUNA. Asistence: Jan Kočka a Martin Kruček.

16:48
    Hostující kapitán Martin Šmíd se dopustil nedovoleného bránění a musí na trestnou lavici.

15:34
    David Kuna šel nyní sám na brankáře, ten jeho ránu nad beton ale vyrazil.

Domácí během přestávky vystřídali brankáře. Místo Supa nastupuje Petr Mikl.

11:10
    Další trest pro hosty. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jaroslav Javorka.

10:17
    Přesilovka hostů rychle končí. Martin Šmíd dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

10:00
    Domácí Jan Krtička dostal navíc dvě minuty za krosček.

10:00
    ŠIMON PRŮCHA dokázal dotlačit míček podruhé do brány a hosté vedou již 2:0. Asistence: Jaroslav Javorka.

08:07
    Hosté se dostali šťastně do vedení, když se prosadil PETR TRÁVNÍK. Asistence: Vladimír Matějka.

04:48
    Domácí Petr Adam dostal dvě minuty za podražení.

Petr Bílek

Branky a nahrávky: 22. Kuna (Kočka, Kruček), 41. Kočka (Krtička), 41. Franěk (Korynta) – 9. Trávník (Matějka), 10. Průcha (Javorka), 31. Jobák (Fiala, Danko), rozh. náj. Danko

HC Kert Park Praha: Sup, Mikl – Pospíšil, Skalník, Pavlík, Mráz, Rozenberg – Myslivec, Krtička, Hradecký, Kuna, M. Kruček, Korynta, Janoušek, Kočka, Franěk, Adam
    SK Jihlava: Humlíček, Ježek – Blaško, Homola, Šmíd, Jakoubek, Gregor – Brázda, Danko, Trávník, Fiala, Kučerka, Jobák, Průcha, Javorka, Matějka

Rozhodčí: Poláček, Velčovský