Nymburk – Kolín 5:7 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 5:3 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 3:6 (kon.)
SHK Hodonín – Opava 5:3 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Klatovy – Klášterec nO 5:3 (kon.)
Vsetín – Orlová 6:2 (kon.) | Pelhřimov – Bílina 4:5 (po pr.) | Milevsko – Mor. Budějovice 3:2 (1:0 po s.n.)
Vrchlabí – Řisuty 5:3 (kon.) | Děčín – Žďár n/S 2:1 (kon.) | Tábor – Sokolov 4:3 (1:0 po s.n.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.) | Jindř. Hradec – Jablonec n/N 0:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:2 (4:0, 0:0, 0:2)
HC Frýdek-Místek
Sobota 14.09.2013, 17:00 • MEO Aréna Přerov • 2. liga skupina Východ

59:27
    Kubáň zůstal na střídačce, hosté to zkusí se šesti hráči v poli. Buly po levici Vojtka.

59:27
    Frýdecká lavička si bere ještě oddechový čas, že by se ještě utkání zkomplikovalo?

58:56
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Zubři na chvíli polevili v tempu a Frýdek to okamžitě trestá. JAROMÍR GOGOLKA si najel mezi kruhy, kde obdržel přihrávku od Macha a přesnou střelou nad Vojtkův beton snižuje na rozdíl dvou gólů. Asistence: Jakub Mach.

56:09
    Máme tu další vyloučení, Ondřej Sluštík (FRM) 2 minuty krosček.

51:47
    Zubři si zahrají další přesilovou hru. Petr Prokop (FRM) 2 minuty za hákování.

48:38
    David Mikšan se ocitl zcela sám před Martinem Vojtkem. Hostující útočník se s ničím nepáral a nastřelil puk přímo vedle pravé tyčky. Veliká šance hostí zůstáva nevyužita.

45:32
    Domácí kombinují, schází tomu pořádné zakončení.

45:01
    Zubři budou hrát dvě minuty s výhodou jednoho hráče v poli. Ondřej Podešva (FRM) 2 minuty za hákování.

44:53
    Kundrátek zcela sám před Kubáněm netrefil odkrytou klec, v publiku to jenom zahučelo.

44:28
    Tresty jsou rozdány Matěj Blinka (PŘE) – Michal Krutil (FRM) oba 2+2 minuty za hrubost. Bude se hrát 4na4.

43:18
    Hosté se přecijenom dočkávají snižující trefy a to v přesilové hře! Prokopovu střelu vyrazil Vojtek přímo před sebe, kde stál osamocený MAREK IVAN a poslal puk pohotově do sítě. Asistence: Petr Prokop, Vít Stránský.

42:51
    Frýdek Místek si zahraje dvouminutovou přesilovku pět na čtyři. Vyloučen je David Šťastný (PŘE) na dvě minuty za hákování.

35:15
    Je tu přesilová hra pro hostující celek, David Kudělka (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.

29:24
    Vojtek předvedl skvostný zákrok lapačkou proti úniku Ondřeje Sluštíka. Publikum to vzápětí náležitě ocenilo.

27:52
    Jan Kolář (PŘE) 2 minuty za držení protihráče.

24:47
    Pohlednou kombinaci domácích zakončoval tvrdou střelou kousek za modrou čarou Vlček. Kubáň stačil jeho pumelici vyrazit a Sakrajda z dorážky jen těsně minul brabnku! Obrovská příležitost domácího celku zůstala neproměněna.

23:45

19:48
    Ještě stihneme vyloučení. Michael Janota (PŘE) – Jan Sluštík (FRM) 2 oba hrubost.

15:10
    Početní výhoda pro hostující celek. Vyloučen je Tomáš Vlček (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.

9:27
    Přerov právě vstřelil branku!
    Kubáň si ani nestačil osahat kotouč a už jej loví ze sítě. Brančíkův pas využil parádní trefou obránce MICHAEL JANOTA. Asistence: Richard Brančík, Petr Sakrajda.

9:04
    Tohle už bylo na brankáře Chvostka příliš a své místo přepouští kolegovi Andreasi Kubáňovi.

9:04
    Zubři dnes využívají třetí přesilovou hru ze tří. To je více než slušná bilance. Autorem třetí trefy domácího celku je RADOMÍR Pala. Asistence: Zdeněk Sedlák, Daniel Faltýnek.

8:25
    Přesilová hra pro domácí celek. Vyloučen je na dvě minuty Vít Stránský (FRM) 2 minuty za hákování.

6:23
    Vyloučen je Tomáš Vlček (PŘE) na dvě minuty za faul loktem.

3:06
    Druhá využítá přesilovka a dvoubrankové vedení nyní svítí na světelné tabuli. Goiš našel chytrou přihrávkou na modré čáře JIŘÍHO OSINU a ten bez přípravy svojí dělovkou rozsvítil červené světlo za hostujícím brankářem. Asistence: Jiří Goiš

2:37
    Milan Gajda (FRM) 2 minuty hákování.

1:17
    Bleskově využitá početní výhoda ze strany domácích. MATĚJ BLINKA si počkal na přihrávku od pravého mantinelu a nekompromisní dělovkou nedal Chvostkovi šanci. Asistence: Zdeněk Sedlák

1:05
    Vyloučen je Jaromír Gogolka (FRM) 2 minuty za podražení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Blinka (Sedlák), 4. Osina (Goiš), 10. Pala (Sedlák, Faltýnek), 10. Janota (Brančík, Sakrajda) – 44. Ivan (Prokop, Stránský), 59. Gogolka (Mach)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Okáč) – Pala, Faltýnek, Vlček, Janota, Kudělka, Osina, Tomeček, R. Šťastný. – D. Šťastný, Sedlák, Blinka – Sakrajda, Brančík, Haloda – Kolář, Ministr, Goiš – Kundrátek, Brada, Loupal.
    HC Frýdek-Místek: Chvostek (Kubáň) – Gajda, Podešva, Měkýš, Krutil, Čintala, Ovšák, Prokop – Gogolka, Slovák, O. Sluštík – Stránský, Samiec, J. Sluštík – Ivan, Mach, Mikšan – Golasovský, Jakubowski, Mamula.

Rozhodčí: Slavka – Novotný, Šimčík