Košice – Ružomberok 2:2 (kon.) | Dunajská Streda – Trnava 1:4 (kon.) | Trenčín – Zlaté Moravce 5:0 (kon.)
Senica – B. Bystrica 1:1 (kon.) | Myjava – Žilina 1:1 (kon.)
AS Trenčín
5:0 (3:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Úterý 17.09.2013, 17:30 • Mestký futbalový štadión na Sihoti, Trenčín • Niké liga

87
    Na rad prichádza aj posledné striedanie Trenčína. Namiesto van Kessela nastupuje do hry Mondek.

81
    Trenčania striedajú aj podruhýkrát. Namiesto Maleca nastupuje do hry Bezák.

76
    Trenčín dal gól!
    Trenčania pridávajú do siete Zlatých Moraviec aj piaty gól! Podruhýkrát v zápase sa gólovo presadil WILLIAM ALVÉS DE OLIVIERA.

73
    Tréner domáceho Trenčína prináša prvé striedanie. Namiesto Mišáka nastupuje do hry Hajradinovič.

72
    Futbalisti Zlatých Moraviec prinášajú na trávnik aj tretie striedanie. Namiesto Babica nastupuje do hry Sabo.

68
    Trenčania dokázali vsietiť gól aj v polovici druhého polčasu! Úspešným strelcom bol tentokrát domáci TOMÁŠ MALEC.

62
    Zlatomoravský tréner strieda aj podruhýkrát. Namiesto Pavlendu nastupuje do hry Chren.

59
    Vidíme prvé striedanie hostí. Namiesto Szabóa nastupuje do hry Bernáth.

45
    V závere prvého polčasu domáci zvyšujú svoj náskok na rozdiel troch gólov po úspešnom zásahu GINA VAN KESSELA, ktorý rozvlnil sieť za bezmocným gólmanom Kuciakom.

45+
    Prebieha nadstavený čas k prvému polčasu!

25
    Domáci sa po skvelom streleckom zásahu domáceho HARISA HAJRADINOVIČA dostávajú už do dvojgólového vedenia! Gólman Kuciak opäť nemal šancu na úspešný zákrok.

14
    Domáci sa v štrnástej minúte tohto zápasu dostávajú do vedenia po skvelom streleckom zakončení od WILLIAMA ALVESA DE OLIVEIRU, ktorý nekompromisne prekonal hosťujúceho gólmana Kuciaka.

Ospravedlňujeme sa za nepodrobný textový prenos z tohto zápasu, no máme adekvátne technické problémy, ktoré sa v tejto chvíli riešiť nedajú.

Branky: 14. Alves de Oliveira, 25. Hajradinovič, 45. van Kessel, 68. Malec, 76. Alves de Oliveira

AS Trenčín: Volešák (C) – Rundič, Malec (81. Bezák), Baéz, van Kessel (87. Mondek) – Alves de Oliveira, Holúbek, Čögley, Kleščík – Hajradinovič (73. Mišák), Mazáň.
    Náhradníci: Šemrinec – Skovajsa, Bariš, Mišák, Mondek, Rodriguez da Silva, Bezák.

FC ViOn Zlaté Moravce: Kuciak – Pavlenda (62. Chren), Candrák, Pribula, Babic (C) (72. Sabo) – Orávik, Majerník, Obročník, Szabó (59. Bernáth) – Mazan, Chrappan.
    Náhradníci: Brezina – Chren, Bernáth, Vaniš, Sabo, Farkaš, Mihálik.

Rozhodčí: Ľubomír Samotný – Tomáš Vorel, Gabriel Ádám