Čeljabinsk – Novokuzněck 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (po pr.) | Ufa – Vladivostok 4:1 (kon.)
Nižněkamsk – Chabarovsk 6:2 (kon.) | Čerepovec – Záhřeb 6:2 (kon.) | Jaroslavl – Spartak Moskva 1:2 (1:2 po s.n.)
Mytišči – Doněck 1:0 (kon.) | Petrohrad – Minsk 5:1 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
4:1 (4:0, 0:1, 0:0)
Admiral Vladivostok
Středa 18.09.2013, 15:00 • Ufa-Arena (7 950) • KHL

Je tu konec zápasu. Po první třetině bylo prakticky jasno o tom, kdo dnes získá tři body. I když hosté dokázali snížit, nebylo to už nic platné a z ledě soupeře si odváží porážku 1:4. Tolik pro dnešní odpoledne z KHL, budu se těšit u dalšího dnešního programu v rámci nejsledovanějšího sportovního webu – onlajny.com. Zatím na počtenou. (17:07:54)

60:00

58:39
    Na obou stranách sledujeme vyloučení za podražení. Kajgorodov a Sokolov už sedí za katrem. Hraje se 4/4.

58:00
    Poslední dvě minuty do konce třetí třetiny a můžeme rovnou říct, že i zápasu. Ten byl rozhodnut už v první třetině. Menší záchvěv ve výsledku Admiralu příliš nepomoh.

57:06
    Už se hraje v pěti a do konce necelé tři minuty. Utkání trvá přesně dvě hodiny, odehrálo se skutečně i s přestávkami velice rychle.

56:46
    Přesilovka hostů pozvolna končí, zárověň jim končí i poslední zbytky šancí na nějaký přijatelnější výsledek.

56:14
    Makarov vyhazuje do středního pásma a jeho spoluhráči jdou střídat.

55:26
    Výborný Volkov, jenž podržel v těchto momentech svůj tým. Zle na něj dotíral Sokolov s Bortnikovem, celou situaci u levé tyče dokázal ustát.

54:58
    Ještě jedno vyloučení pro Sopela za podražení.

54:47
    Střela Babčuka byla nepřesná, utkání se už pouze dohrává.

53:01
    Štefan Růžička vypálil od modré čáry a Ivannikov toho asi mnoho neviděl. Naštěstí se k němu kotouč nedostal.

52:17
    Vhazování ve středním pásmu.

51:28
    Není ranky, není branky. Takto by se to dalo charakterizovat, Admiralu chybí bojovnost a zarputilost. O nějakých tutovkách dnes také nemůžeme příliš mluvit.

51:00
    Devět minut v hokeji je ještě dlouhá doba, nicméně Vladivostok je v útočné fázi poměrně jalový.

50:22
    Trenér domácích si vyžádal oddechový čas. Možná se mu zdá, že jeho tým hraje až příliš lehkovážně, a že se už nic nemůže stát.

50:06
    Výborný Volkov kryje střelu Zemčjonoka.

50:00
    A to platí i deset minut před koncem.

49:45
    Odpískáno postavení mimo hru, Ufa od druhé třetiny jen brání a má utkání pod kontrolou.

48:49
    Domácí jsou v plném počtu, ani tohle soupeři nevyšlo.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 7. Filatov (Makarov, Hartikainen), 8. Chlystov (Zubarev, Proškin), 20. Hartikainen (Makarov), 20. Koltsov (Mirnov, Kajgorodov) – 33. Gračjov (Nikitěnko)

Salavat Julajev Ufa: Volkov A. (Volkov V.) – Višněvskij, Sopel, Proškin, Zubarev, Koltsov, Babčuk, Isangulov, Gurkin – Makarov, Filatov, Hartikainen – Růžička, Zinovjev, Chlystov – Mirnov, Pihlström, Kajgorodov – Stěpanov, Gluchov, Slepyšev. Trenér: Vladimír Jurzinov ml.
    Admiral Vladivostok: Lundström (21. Ivannikov) – Antropov, Osipov, Porseland, Ternavskij, Konstromitin, Zemčjonok, Poleščuk – Bergfors, Schütz, Lisin – Sokolov, Nikitěnko, Bortnikov – Gračjov, Drugov, Pervušin – Barbašev, Gynge, Kuzněcov. Trenér: Hannu Jorttika.

Rozhodčí: Jakov, Karabanov – Menšik, Palej