Spišská N. Ves – Topoľčany 4:3 (po pr.) | Michalovce – Prievidza 7:5 (kon.) | Prešov – SR 18 3:2 (kon.)
Trnava – Lipt. Mikuláš 2:0 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 8:0 (kon.) | Senica – Detva 6:4 (kon.)
HC Dukla Senica
6:4 (2:2, 3:1, 1:1)
HK Detva
sk Středa 18.09.2013, 18:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (20:12:05)

59:30
    Zápas sa už len dohráva, domáci fanúšikovia sa radujú z víťazstva.

58:00
    Dve minúty do konca tretej tretiny, Seničania majú stále navrch.

56:17
    Domáci už Detvu v podstate do ničoho nepúšťajú, všetky akcie hostí ničia už v zárodku.

54:49
    Domáci v plnom počte.

54:38
    Hostia sa stále nedokážu dostať do pásma.

53:28
    Detve sa nedarí usadiť v pásme, domáci vyhadzujú

52:49
    Vylúčenie na domácej strane – 2 minúty pre Reissmullera.

52:13
    Hrá sa v pásme Seničanov, domáci však majú puk na svojich hokejkách

50:17
    Vaškovičova strela opäť tesne míňa bránku.

48:36
    Senica dala gól!
    Senica znova zvyšuje svoje vedenie o dva góly! Po strelení kontaktného gólu hostí sa zase mení skóre, tentoraz však gól dávajú domáci. Po niekoľkých strelách na brankára Orčíka sa k odrazenému puku dostal JAKUB SAJDL a prekonáva gólmana hostí. Asistencie: Marián Reissmuller, Tomáš Méry

46:35
    Detva dala gól!
    Detva znižuje na rozdiel gólu. Po nedorozumení v domácej obrane sa k puku dostal VIKTOR NÉMETH a strelou pomedzi Peksove betóny dáva kontaktný gól. Bez asistencie

45:12
    Hrá sa zo strany na stranu, vidíme šance na oboch stranách

43:56
    Hráči teraz najmä bojujú o puk, hrá sa bez väčších šancí.

41:12
    Méryho pokus spoza bránky Orčík bez problémov zlikvidoval.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine videli diváci v Senici opäť aktívny hokej, no lepším tímom boli v tejto časti hry domáci hokejisti, ktorí si vypracovali tlak a zaslúžene sa dostali do dvojgólového vedenia. Na 3:2 zvyšoval tesne po prestávke Vaškovič, ale hostia okamžite odpovedali gólom Dolníka. V 33.minúte išli domáci opäť do vedenia zásluhou Sajdla a na rozdiel dvoch gólov upravil Méry. Tretia tretina začne približne o 19:45.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:16
    Seničania opäť zavreli súpera v pásme, pokúšajú sa o ďalší gól, zatiaľ však neúspešne

37:57
    Senica zvyšuje svoje vedenie! Po krásnej Klukovej prihrávke strelou ponad brankárovu vyrážačku zvyšuje skóre TOMÁŠ MÉRY. Asistencie: Michal Kluka,Jozef Salajka

Monika Krutá

Branky a nahrávky: 11. Janík (Vaškovič, Surovka), 20. Haring (Vaškovič), 21. Vaškovič (Haring, Jarolín), 33. Sajdl (Kluka), 38. Méry (Kluka, Salajka), 49. Sajdl (Reissmuller, Méry) – 8. Petro (Dolník, Németh), 14. Žilka (Fekiač, Buda), 21. Dolník (Petro, Fekiač), 47. Németh

HC Dukla Senica: Peksa (Porubský) – Janík, Reissmuller, Mrázik, Gula, Salajka, Ivičič – Méry, Haring, Vaškovič, Jarolín, Penák, Kluka, Mikolášek, Surovka, Sajdl, Líška, Daráš, Šalka

Tréner: Pavel Klečko

HK Detva: Orčík – Pospíšil, Mačkovič, Nociar, Hataš, Neumann, Tóth, Pač, Németh – Ľupták, Buda, Dolník, Petro, Žilka, Mahdalík, Fekiač Patrik, Jánošík, Fekiač Viktor, Rancevs, Jaroš

Tréner: Peter Slanina

Rozhodčí: Hauko – Nosek, Polakovič