Benešov – Mladá Boleslav 3:10 (kon.) | Sparta – Vítkovice 5:8 (kon.) | Třebíč – Liberec 10:6 (kon.)
Bohemians juniorky – Ostrava 9:7 (kon.) | Havířov – Tatran 2:6 (kon.) | Bulldogs – Chomutov 7:5 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ KŘÍČEK přesilovou hru využívá a uštědřil domácím potupnou desítku. Asistence: Daniel Štěrba.

53:01
    Domácí Lukáš dvě minuty za hru rukou.

51:27

49:27
    Lehký dostává dvě minuty za hrubost. Domácí tak mají výhodu přesilové hry.

43:08
    JAKUB DOUTNÁČ o chvíli později znovu posílá míček do domácí branky, když zužitkoval přesnou přihrávku od svého spoluhráče. Asistence: Tomáš Kříček.

42:24
    Vyloučení hostům nikterak nevadilo, naopak se v oslabení dokázali dostat do šance a vstřelili tak osmou branku. JAKUB BÍNA přízemní střelou prostřelil benešovského brankáře. Asistence: Petr Hofman.

41:54
    Hostující Lehký dostává dvě minuty za nedovolené vrážení.

40:13
    Benešov právě vstřelil branku!
    Domácí hned v úvodu třetího dějství snižují na čtyřbrankový rozdíl. O branku se postaral DAVID VÁŇA, který prostřelil domácího brankáře tváří v tvář. Asistence: Ondřej Benačan.

40:01

Hosté po dvou třetinách vedou pětibrankovým rozdílem a míří tak za prvním vítězstvím v sezóně. Třetí třetina začne přibližně v 16:30.

40:00

09:30

37:30

37:00
    Jenže hosté opět odpovídají dalším přesným zásahem. TOMÁŠ KŘÍČEK už posedmé rozvlnil síťku domácí klece a posílá míček za záda brankáře Benešova. Asistence: Jakub Doutnáč.

35:28
    Domácí přidávají svou druhou branku těsně po návratu hostujícího hráče z trestné lavice, když se prudkou střelou prosadil ONDŘEJ VYHNAL. Asistence: Jindřich Slunéčko.

35:16

33:16
    Vyloučení na straně hostí. Štěrba dvě minuty za nedovolené vrážení.

Vendula Zdražilová

Hledáme zpravodaje pro tým SK Florbal Benešov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 17. Bielik (Hýbek), 36. Vyhnal (Slunéčko), 41. Váňa (Benačan) – 6. Hofman (Calta), 12. Hofman (Bína), 15. Doutnáč (Kříček), 30. Lehký (Hofman), 31. Kotrlec (Bína), 33. Hrůza (Machač), 37. Kříček (Doutnáč), 43. Bína (Hofman), 44. Doutnáč (Kříček), 54. Kříček (Štěrba)

SK Florbal Benešov: Paszyc (Krátký) – Vyhnal, Škoula, Lukáš, Váňa, Vojtíšek, Hýbek, Slunéčko, Velcl, Krbec, Purkrábek, Bielik, Jon, Benačan, Čepela
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Körber (Pech) – Kotrlec, Kříček, Valíček, Hála, Štěrba, Doutnáč, Bína, Machač, Calta, Pechan, Hofman, Lehký, Starý, Hrůza, Výborný

Rozhodčí: Tomáš Kostínek, Martin Reichelt