FBC Start98 – Znojmo 3:7 (kon.) | Florbal Ústí – Svitavy 2:5 (kon.) | Paskov – Česká Lípa 3:4 (kon.)
Litvínov – 1. FBK Rožnov p/R 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Kopřivnice 8:4 (kon.)
Florbal Ústí
2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
FbK Svitavy
Sobota 21.09.2013, 17:02 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10 • 1. liga mužů

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:13:58)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Tomáš Syryčanský (Florbal Ústí nad Labem): "Střetli jsme se s vynikajícím soupeřem, který hrál účelný florbal a využíval své šance. My jsme se probudili až ve druhé třetině, ale bohužel jsme nevyužili několik brankových příležitostí, díky kterým jsme mohli zápas otočit. V této soutěži rozhodují o výsledku detaily."

Lubomír Kocourek (FbK Svitavy): "Viděli jsme vyrovnaný zápas. Ústí nad Labem výborně vstoupilo do druhé třetiny a rozhodně se nemá za co stydět."

Statistiky utkání:

Střely na branku: 25:28 (12:10, 7:13, 6:5).
    Vyloučení: 2:2.
    Využití: 1:1.
    V oslabení: 0:0.

Nejlepší hráči utkání:

Florbal Ústí nad Labem: Tomáš Brom (0+1)
    FbK Svitavy: Jiří Skácelík (25 střel; 2 góly)

60:00

59:55
    Svitavy vyhazují balónek k brance Tomáše Hlavy.

59:33

59:01
    Říha zamířil z pravé strany mimo.

58:30
    Domácí se snaží napadat, červenobílí ale s přehledem kontrolují hru.

57:33
    Svitavy mohou dohrát závěr zápasu v přesilové hře. Michal Glatz (UNL) vyloučen na dvě minuty za hrubost. Pokud se nestane zázrak, tři body dnes budou brát hosté.

Kód přestupku: 909.
    Celkem TM v letošním ročníku: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

57:15
    Signalizované vyloučení, z branky vyběhli oba brankáři. V šesti hrály oba celky téměř deset vteřin. Pokračuje signalizovaná výhoda Svitav.

56:59
    Filipec vystihl rozehrávku Svitav, domácí na útočné půlce.

56:20
    Glatz prověřil pozornost hostujícího gólmana z levé strany.

54:19
    Ústečtí florbalisté se po delší době usadili na útočné polovině, schází ale střelba.

52:49
    Hosté pozorně brání střed hřiště, Ústí nad Labem má problémy dostat se před Skácelíka.

51:11
    Svitavy nepouští svého soka do šancí, Ústečtí jsou nyní bezzubí.

49:53
    Svitavy právě vstřelily branku!

Propad ústecké obrany! Ladislav Štancl (0+1) vyslal do brejku ALEŠE KÖNIGA (1+0), který se svou střelou k pravé tyči branky Tomáše Hlavy nemýlil. Asistence: Ladislav Štancl (0+1).

49:36
    König z levé strany nahodil na brankáře Hlavu.

49:14
    Oddechový čas pro domácí.

Hledáme zpravodaje pro tým FbK Svitavy. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 21. Koník (Brom), 24. Stummer (Horák) – 7. Říha (Junek), 19. Petráž (Junek), 38. Junek (Říha), 47. Říha (Petráž), 50. König (Štancl)

Florbal Ústí: Hlava (Stránský) – Brom, Vojta, Glatz, Stummer – Vopelák, J. Filipec, Koník – P. Vondráček, Grosse, Nikolič – L. Svoboda, Horák, Nergl – od 30. Tržil, od 30. D. Procházka, připraven Huslička. Trenér: Tomáš Syryčanský.
    FbK Svitavy: Skácelík (Vítek) – Říha, Musil, Štancl, Šmarda – Prudil, Junek, Petráž – Doseděl, Richter, König – Brýdl, Klusák, Nejedlý – připraven Kolena, připraven Macků, připraven Sauer, připraven Šivák. Trenér: Lubomír Kocourek.

Rozhodčí: František Pangerl, Jiří Šedivý; delegát: Luboš Malý