Klášterec nO – Tábor 3:7 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 4:6 (kon.) | Řisuty – Děčín 7:6 (kon.)
Technika Brno – Orlová 5:4 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 5:1 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 1:4 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 5:3 (kon.) | Kolín – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Bílina – Milevsko 3:4 (0:1 po s.n.)
Sokolov – Jindř. Hradec 3:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Vrchlabí 3:2 (kon.) | Kobra – Klatovy 12:3 (kon.)
Nový Jičín – Opava 0:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 21.09.2013, 17:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

57:49
    A ještě jedno vyloučení. Tomáš Vodák inkasuje 2 minuty za podražení a Porubu čeká zajímavá přesilovka 4 na 3.

57:30
    Jan Chaloupka se už dostával za vsetínské zadáky, ale byl faulován. Poměr sil na ledě se tak srovná. Za hákování míří na trestnou lavici Jiří Farda. Pokračuje se 4 na 4.

56:21
    Naprosto zbytečný zákrok Luďka Krayzla a Vsetín si v závěru ještě zahraje přesilovou hru. Verdikt hlavního Fialy zní hákování.

52:09
    Stanislav Javín si pomohl opět faulem v předbrankovém prostoru. Inkasuje 2 minuty za hákování. Pokračuje se 4 na 4.

51:14
    Poruba si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici totiž usedá Tomáš Vodák – 2 minuty za hákování.

38:47
    A nakonec faul Jana Chaloupky trestají. Porubský útočník po zbytečném zákroku dostává 2 minuty za vražení na hrazení. Vsetín čeká více než minutová přesilovka 5 na 3!

37:57
    Vsetín si zahraje přesilovou hru. Martin Buček inkasuje 2 minuty za sekání. Hostující fanoušci si žádají gól. Dočkají se?

33:11
    A domácí mají k dispozici dokonce dvojnásobnou početní výhodu v délce 75 vteřin. Martin Ambruz totiž přehnal svůj důraz u mantinelu – 2 minuty za vražení na hrazení.

32:26
    A je tady navíc další faul vsetínského celku. Na trestnou lavici usedá Stanislav Báchor – 2 minuty za podražení. Přesilovka pro RT TORAX.

28:53
    Kapitán Daniel Vaněk inkasuje 2 minuty za hákování. Pokračuje se však pár vteřin ještě 4 na 4.

27:44
    Přesilovka Vsetína rychle končí. Hlavní rozhodčí Fiala totiž před brankou viděl vysokou hůl hostujícího Martina Ambruze. Pokračuje se 4 na 4.

27:15
    Miroslav Javín zbytečně po odpískání udeřil jednoho z hostujících hráčů a právem už míří na lavici hanby – 2 minuty za hrubost.

14:58
    Jakub Peslar je vyloučen za hákování a Vsetín si zahraje první přesilovou hru.

10:10
    A hosté si opět pomáhají faulem. Martin Ambruz zahákoval Krayzla a už putuje na lavici hanby. Další přesilovka pro Porubu.

07:37
    Vylučuje se na obou stranách. Nejprve hlavní arbitr viděl faul vsetínského Stanislava Báchora, který inkasuje 2 minuty za sekání, ale následně zbytečně Lukáš Piják najel do gólmana Hromady a verdikt je jasný – 2 minuty za nedovolené bránění. Pokračuje se 4 na 4.

03:03
    RT TORAX si náporem vynutil přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá Jaroslav Janeba – 2 minuty za sekání.
    Branky a nahrávky: 29. Vaněk R. (Prokop, Krayzel), 29. Chaloupka (Prokop), 31. Piják (Slavík, Peslar), 55. Krayzel, 59. Javín (Seidler, Buček) – 44. Vaněk D. (Ševčík)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Wolf, Šindelář, Javín, Prokop, Slavík, Vajda, Peslar, Hruzík – Krayzel, Vaněk, Vrána, Seidler, Buček, Chaloupka, Pavlačka, Zachar, Zuber, Piják, Rosypka, Kysučan.
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Kohn) – Žabčík, Farda, Žák, Okuliar, Vodák, Báchor – Mikšovský, Vaněk, Ambruz, Kajaba, Kubo, Ševčík, Hruška P., Vítek, Hruška O., Štrbík, Podešva, Janeba.

Rozhodčí: Fiala – Ganger, Vengřín M.