Lille – Évian TG 3:0 (kon.) | Marseille – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Lille OSC
3:0 (2:0)
Évian Thonon Gaillard
Úterý 24.09.2013, 19:00 • Grand Stade Lille Métropole, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Červené karty: 0 – 0 (21:02:53)

A je dobojováno! Ve druhém poločase si domácí hlídali vytvořený náskok. Hosté se k žádné vážnější akci nedostali. V 70. minutě vystřídal Rouxe Rodelin a ihned za další 2 minuty se stal hrdinou fanoušků Lille, když se sám řítil na branku Évianu. Při zakončení zachoval chladnou hlavu a Jesper Hansen se sice natahoval jak mohl, ale nedokázal zasáhnout. Do konce utkání se již hra odehrávala především ve středu hřiště.

90+3
    Zřejmě poslední akce utkání končí nepovedeným centrem Bertoglia.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení.

90+2
    Hosté drží míč na svých kopačkách, ale již se nikam nehrnout.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Nejprve se před brankou Évianu neprosadil Rodelin, který netrefil padající centr levou nohou. Na druhé straně se uvolnil kličkou do středu Bertoglio, jeho střela šla asi 2 metry nad.

89
    Ruiz se hnal za vysokým míčem, ten zkrotil, ale již nebyl schopen přejít přes Sabalyho. Hosté ještě jednou vrhající síly do útoku.

88
    Ruiz získal míč. Spolu s Rodelinem se dostali až k pokutovému území, ale zde druhý jmenovaný zasekl a zvolil přihrávku zpět. Hrají obránci Lille.

86
    Domácí na vlastní polovině zkouší projít po pravé straně, ale došli pouze k půličí čáře, zde jej zastavili hráči v růžovém.

85
    Hlavní sudí domlouvá něco trenérovi hostů.

84
    Posledním střídajícím hráčem je Salomon Kalou, ten pouští do hry Kostaričana Johna Jairo Ruize Barrantese.

82
    Několik nepřesností ve středu hřiště, z toho těží hosté, jmenovitě Nistor vrací hru ke středovému kruhu.

81
    Béria postupoval po levé straně, ale přihrávka na Kaloua skončila na kopačkách hráčů Évianu.

80
    V probíhající 80. minutě již je o vítězi prakticky rozhodnuto, domácí svého soupeře drží v uctivé vzdálenosti od své branky.

79
    Do rozehrávky domácích obránců se zapojil i brankář Enyeama, který již nic nevymýšlel a poslal míč co nejdál od své branky.

78
    Rodelin si zaběhl za obranu stáhl si míč ze vzduchu, přehodil na druhou nohu, udělal zasekávačku zpět na pravačku a vystřelil, míč šel vedle pravé tyče Hansenovy branky.

77
    Kalou prohrál běžecký souboj s Dja Djedjém, který ihned hraje na polovinu Lille.