Barcelona – Real Sociedad 4:1 (kon.) | Levante – Valladolid 1:1 (kon.) | Malaga – Almería 2:0 (kon.)
Atlético – Osasuna 2:1 (kon.)
Levante UD
1:1 (1:1)
Real Valladolid
Úterý 24.09.2013, 20:00 • Ciudad de Valencia, Valencia • Španělská LaLiga

Máme u konce tento zápas, který ve druhé půli žádnou fotbalovou krásu nenabídl. Domácí nevyužili 45 minut dlouhou přesilovou hru, a proto se musí spokojit "jen" s jedním bodem za remízu 1:1. V 35. minutě otevřel skore Babá a o šest minut později vyrovnal Guerra. Za zmínku jistě stojí neproměněná penalta z minuty 44., kdy Marino vychytal Ivanshitze. Já se s Vámi loučím a u dalšího přenosu na viděnou! (21:54:07)

90+2
    Míč posílá do hry Navarra a nachází mimo vápno stojícího Lellu, ten okamžitě centruje zpět do vápna, kde Nong z první trefuje vnější stranu tyčky!

90+1
    V nastavení získává domácí tým rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Domácí fanoušci pomalu opouštějí stadion.

88
    Za zdržování hry vidí žlutou kartu Javier Baraja.

87
    Opět rukavice v akci Mariny, nyní posílají pryč centr v podání Lelly.

86
    Opět Ríos rozehrává roh, nyní Marino rukavicemi vyboxovává míč do bezpečí.

85
    K míči se staví sám Ríos a posílá ho na kopačku Rukaviny, který ho posílá na další roh.