Vsetín – SHK Hodonín 1:5 (kon.) | Jablonec n/N – Sokolov 1:5 (kon.) | Klatovy – Žďár n/S 5:4 (kon.)
Jindř. Hradec – Klášterec nO 2:5 (kon.) | Tábor – Kobra 1:3 (kon.) | Milevsko – Nymburk 3:6 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 6:2 (kon.) | Děčín – Mor. Budějovice 1:2 (kon.)
Orlová – Frýdek-M. 2:8 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Prostějov – Nový Jičín 4:2 (kon.)
Břeclav – Přerov 2:7 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 5:1 (kon.)
MSK Orlová
2:8 (0:3, 0:1, 2:4)
HC Frýdek-Místek
Středa 25.09.2013, 18:002. liga skupina Východ

56:02
    Bude se však hrát čtyři na čtyři. Zientek zasáhl Samiece holí do obličeje.

55:40
    Orli do hry nyní nasazují čtyři útočníky a jednoho beka. Zřejmě ještě zápas nevzdali, i když šance na vítězství už snad ani neexistuje. Badžo se však znovu dral do gólové šance a vynutil si faul Vaculy.

49:15
    Badžo se prodral do zakončení a vynutil si háček Pavlase.

38:10
    Samiec na ledě dlouho nepobyl. Nyní vyinkasoval dvě minuty za podražení Voznici.

35:49
    Samiec sekal a počet hráčů na ledě se na 38 sekund srovná. Poté začne orlovská přesilovka.

34:27
    Zientek si odsedí dvě minuty za hrubost.

31:55
    Szajter se dral do úniku a vynutil si nedovolené bránění Ovšáka.

29:58
    Sznapka dostává dvě minuty za hákování.

25:36
    Do další šance se dostával Česlík a Ovšák si proti němu musel pomoc hákováním.

11:59
    Mintěl si ve středním pásmu počínal proti pravidlům a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

7:43
    Gogolka se snažil napadat Vydrovu rozehrávku, ale pomohl si podražením. Přesilovky pro Orly.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 46. Zientek (Voznica), 56. Badžo – 5. Mach (Franek), 9. Slovák, 17. Slovák (Franek), 29. Slovák (Mach, Franek), 43. Mach (Franek, Slovák), 53. Mikšan (Ivan, Samiec), 55. Franek (Slovák), 57. Měkýš (Prokop, Samiec)

MSK Orlová: Iláš (Urbánek) – Sznapka, Zientek, Vydra, Hegegy, Novák, Fišera, Mintěl, Zámecznik – Pavliš, Badžo, Voznica, Mráz, Studený, Grepl, Galgonek, Szajter, Blatoň, Česlík, Ciupa, Matejíček
    HC Frýdek-Místek: Kubáň (Chvostek) – Gajda, Podešva, Měkýš, Ovšák, Kudláček, Prokop, Čintala – Gogolka, Valíček, Ivan, Slovák, Pavlas, Mikšan, Stránský, Mach, Mamula, Samiec, Vacula, Franek

Rozhodčí: Kubičík – Rychlý, Řezáč