Tomsk – Volga Novgorod 1:0 (kon.) | Perm – Rostov 1:0 (kon.) | Ural – Lok. Moskva 0:3 (kon.)
Kazaň – Dynamo 2:2 (kon.)
FC Rubin Kazaň
2:2 (1:1)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 26.09.2013, 18:30 • Centralnyj Stadion, Kazaň • Ruská Premier Liga

Máme za sebou dnešní utkání. To skončilo nerozhodně 2:2. Oba týmy předváděli pěkný fotbal a zápas byl celkem vyrovnaný. Trochu nám to pokazily dvě červené karty, nejdříve ji vyfasoval domácí Macarano a poté Kevin Kuranyi. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (20:27:06)

90+3
    Kevin Kuranyi vyfasoval i druhou žlutou a následuje tedy karta červená!

90+2
    Christian Noboa vyfasoval žlutou kartu.

90+2
    Kevin Kuranyi vyfasoval žlutou kartu.

90+2
    Z volného přímého kopu hosté nastřelili pouze zeď.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90+1
    Volný přímý kop pro hráče z Moskvy zhruba ze dvaceti metrů.

90
    Závěrečný tlak v podání hostů.

87
    Kuranyi v ofsajdu.

86
    Hosté si nyní vytvářejí celkem slušný tlak. Uvidíme, jestli se jim podaří ho proměnit v branku.

84
    Dzsudzsák nastřelil tyč!

82
    Máme před sebou posledních deset minut. Uvidíme, jestli podaří nějakému týmu skórovat.

79
    Hosté kombinovali na útočné polovině. Dzsudzsák poslal ale nepřesný centr do vápna, a tak bude hra pokračovat odkopem od branky.

77
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Yusupov, přichází Kuranyi.

74
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Eremenko, přichází Kverkvelia.

74
    Domácí se hnali do brejku. Ten ale zastavil jeden z hostujících obránců a míč odkopl na rohový kop.

73
    Hosté z Moskvy kombinují na útočné polovině a snaží se vymyslet nějakou akci.

71
    Posledních dvacet minut bude ještě velmi zajímavých. Domácí hráči hrají bez vyloučeného Marcana.

70
    Velká nepříjemnost pro domácí tým! Marcano vidí již druhou žlutou kartu a následuje tedy červená!

66
    Mukhametshin dostal dobrý míč za obranu a mohl jít sám na brankáře. Míč si ale dobře nezpracoval a ten nakonec zamířil až do zámezí.

62
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Dyadyun, přichází Denisov.

61
    Sledujeme dnes velmi pohledné utkání, uvidíme, co nám přinese poslední půl hodinka.

60
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Prudnikov, přichází Mukhametshin.

57
    Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
    Nádherná střela a je vyrovnáno. Kapitán Kazaně GOKDENIZ KARADENIZ si vzal před vápnem míč a vyslal střelu na branku. Ta zamířila krásně do pravé šibenice a stav je tedy 2:2.

56
    Hlavní trenér hostů Dan Petresceu se posledních pět minut docela dost rozčiluje. Nejspíše kvůli hlavnímu rozhodčímu, který hru pouští hodně ostrou.

54
    Hra se nyní odehrává ve středu hřiště. Na domácích hráčích jde vidět, že jsou vedoucí brankou hostů zaskočeni.

52
    Hosté z Moskvy jsou na koni a kombinují na útočné polovině.

49
    Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
    Hosté skórují! Skvělým pas za obranu dostal ALEKSEY IONOV, a ten se hnal sám na brankáře. Zachoval klidnou hlavu a skóroval technickou střelou k levé tyči.

47
    Na centr z přímého volného kopu vyskočil nejvýše Kuzmin. Jeho hlavička byla nepřesná a branku minula.

46
    Hned ze začátku druhého poločasu jdou domácí do vápna. Rozehrají totiž volný přímý kop.

46

Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Stav je zatím vyrovnaný 1:1. Lepším týmem na hřišti jsou jednoznačně domácí hráči, více než jednu branku však nedokázali vstřelit. Hosté skórovali po skvělé akci Kokorina. Druhý poločas nám začne zhruba v 19:33.

45+2
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.

45+1
    Tohle střídání bylo vynucené, Voronin byl zraněný.

45
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Voronin, přichází Ionov.

44
    Rohový kop pro hráče Kazaně.

41
    Utkání dostalo zajímavý náboj, uvidíme, jak bude pokračovat.

39
    Skvělá inviduální akce a máme vyrovnáno. Skvěle se prodral do vápna ALEKSANDR KOKORIN, a ten obešel dva obránce a nakonec i brankáře. Míč uklidil do odkryté branky.

37
    A domácí borci jsou stále u míče a v tlaku nepolevují.

34
    Nešťastná branka pro hosty. Centr do vápna chtěl odkopnout CHRISTOPHER SAMBA do bezpečí, nakonec míč však kopl do vlastní branky.

32
    Ten se hráčům Kazaně vůbec nevydařil. Chvíli poté byli u míče domácí, ti však míč ztratili, a tak jsou u míče opět hráči Kazaně.

31
    Volný přímý kop pro domácí zhruba ze třiceti metrů.

30
    Centr z něj našel osamoceného Kulika, který stál zhruba na vápně. Jeho střelu nakonec zblokoval Samba.

29

26
    Karadeniz v šanci. Vystřelil zpoza vápna a jeho střela plachtila pod břevno. Gabulov se vyznamenal dobrým zákrokem.

26
    Ke střele se dostal Eremenko. Ta mířila jen těsně vedle pravé tyče.

24
    Prudnikov vyfasoval žlutou kartu.

23
    K míči se postavil Lomič. Jeho střela trefila pouze zeď, od které se ale nakonec opět odrazil na jejich kopačky. Nyní kombinují před vápnem.

22
    Volný přímý kop pro hosty zhruba ze třiceti metrů.

22
    Marcano vyfasoval za svůj faul žlutou kartu.

19
    Prudnikov se provinil útočným faulem, a tak budou domácí hráči rozehrávat volný kop.

17
    Centr z něj vyboxoval Gabulov pouze na Karadenize. Ten však svou střelou trefil prvního stojícího obránce, a tak se nic většího nestalo.

16

14
    Domácí jsou zatím aktivnějším týmem, kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.

11
    Zmatek v hostujícím vápně. Následně vše řeší Gabulov skokem po míči.

9
    Stále nebylo nic zajímavého k vidění. Domácí jsou nyní u míče a kombinují.

6
    Hráči Kazaně zahrávali rohový kop. Centr se jim vůbec nepodařil, a tak jsou u míče hráči Dinama.

5
    Hra je ze začátku zápasu opatrná od obou týmů, postupně se oťukávají.

2
    A máme tu první střelu dnešního zápasu. O tu se zasloužil Prudnikov. Jeho střela mířila do boční sítě branky.

1
    Právě nám začalo dnešní utkání. U míče jsou hráči Kazaně, kteří kombinují na útočné polovině.

1

FC Rubin Kazaň: Ryzhikov – Kislyak, Marcano, Navas, Kuzmin – Kulik, M'Vila, Natcho, Eremenko – Karadeniz – Prudnikov.
    Náhradníci: Kverkvelia, Torbinski, Mubarak, Arlauskis, Getigezhev, Dzhalilov, Sharonov, Mukhametshin, Abisov.

Dinamo Moskva: Gabulov – Fernández, Granat, Samba, Lomič – Dyadyun, Yusupov, Noboa, Dzsudzsák – Kokorin, Voronin.
    Náhradníci: Shunin, Zhirkov, Shitov, Smolov, Kasaev, Florescu, Kuranyi, Denisov, Rotenberg, Cicherin, Zobnin, Ionov.

Rozhodčí: Lapochkin – Golubev, Bereznev.

Vzájemné zápasy

26.11.2011 Rubin Kazaň – Dinamo Moskva 2:0
    07.04.2012 Dinamo Moskva – Rubin Kazaň 1:1
    09.05.2012 Dinamo Moskva – Rubin Kazaň 0:1
    12.08.2012 Rubin Kazaň – Dinamo Moskva 2:0
    01.12.2012 Dinamo Moskva – Rubin Kazaň 3:0

FC Rubin Kazaň se zatím v tabulce nachází na desátém místě, když se jí podařilo získat dvanáct bodů. Dinamo Moskva je na tom o něco lépe. Nachází se v tabulce na místě osmém, když získalo zatím třináct bodů.

Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu. Dnes se mezi sebou utkají FC Rubin Kazaň a Dinamo Moskva.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.