Ried – Grödig 4:2 (kon.) | Sturm Graz – Wacker 1:0 (kon.) | Rapid – Wolfsberger 2:4 (kon.)

RZ Pellets Wolfsberger AC 6

Rapid se po dnešním utkání propadne na čtvrtou příčku tabulky o dva body za Grödig, Wolfsberger se naopak vyšvihne na osmou pozici před Innsbruck.
    To je ode mě pro dnešek vše a zase někdy napočtenou. (21:10:18)

Divoké utkání dnes bylo k vidění v rakouské metropoli. Domácí Rapid svého soupeře z Vlčí Hory třicet minut jasně přehrával, pak však přišel kontaktní gól z ojedinělé šance a taktovku utkání od té doby převzali hosté. Ti po změně stran udeřili třikrát v rozmezí osmnácti minut a dokonale obrátili stav utkání na konečných 4:2. Potvrdil se tak komplex Rapidu z týmu RZ Pellets Wolfsberger AC. Několikanásobný mistr Rakouska tým z korutanského okresního města ještě nedokázal porazit.

90+2
    A když se neprosadil ani další hráč Rapidu je zelenobílým jasné, že dnešní zápas dobře nedopadne.

90+1
    Rapid se v posledních minutách střetnutí žene do útoku, ale nic naplat, Behrendt opět zamířil hodně nad.

88
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Liendl, přichází Salenting.

84
    Po dlouhé době velká šance domácích. Po rohovém kopu hlavičkoval Dibon a gólman Dobnik zachytával míč až na brankové čáře. Rapid avizoval branku, ale to nemohlo projít, protože míč rozhodně nebyl celým objemem za čárou.

83
    Žlutou kartu za nesportovní chování vidí Palla, ten po odpískaném rohu vztekle odpálil míč a trefil pomezního rozhodčího.

81
    Nene, takto to nepůjde, Rapid zatlačil soupeře, ale kombinace skončila ve ztracenu po hodně nepovedeném centru.

80
    Následný přímý kop skončil v náručí Dobnika.

80
    Po faulu na Behrendta si první žlutou kartu utkání vysloužil Michal Sollbauer

77
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Gotal, přichází Jacobo.

76
    Poslední minuty patří aktivitě Rapidu, hosté se stáhli do obrany a zatím vyčkávají, co předvede soupeř.

76
    Příchozivší Behrendt se uvedl velmi dobře. Zpoza jedenáctky vyslal jedovatou střelu, která mířila jen těsně nad břevno.

74
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Pichler, přichází Behrendt.

72
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Topcagič, přichází Falk.

69
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    Stadionem Rapidu se ozývá pískot a zcela po právu. Wolfsberger navyšuje vedení. Po rohovém kopu hlavičkoval jen do brankáře Novoty Topcagič, slovenský golman vyrazil před sebe, kde měl lehkou práci nikým nekrytý NEMANJA RNIČ, jež doklepl míč do brány a ve Vídni to začíná zavánět blamáží.

65
    Gotalovi zabránil k průniku nedovoleným zákrokem Pichler.

63
    Domácí trenér se snaží oživit hru příchodem dvou ofenzivně laděných hráčů, zatím si však stále s míčem více tykají hráči Wolfsbergeru.