po s.n.
Ne
3:4 (0:2, 1:1, 1:0)
Rönnby IBK
Středa 02.10.2013, 09:00 • Finland, Tampere, Tampere Areena • Pohár mistrů (ženy)

Konec zápasu. (11:33:46)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Rönnby IBK.
    Autorem branky je ADINA AUGUSTSSONOVÁ.

Zuzana Macurová na podruhé není úspěšná.

Bohužel nebyla úspěšná.

Za Herbadent teď pojede Anet Jarolímová.

59:48
    Do konce základní hrací doby zbývá dvanáct sekund.

58:15
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Tak přeci se to holkám povedlo. Lucia Košturiaková nastřelila před bránu, kde svým důrazem TAMARA HAŠOVÁ dokázala dostat míček do sítě a vyrovnat.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Klímová teď vybojovala míček před bránou. Její střela ji ovšem nesedla a skončila v zázemí.

57:00
    Míček skončil teď v bráně Rönnby IBK, ale až po odpískání.

56:15
    Závěr teď paří naším hráčkám, které teď drží míček na svých florbalkách a snaží se kombinací ještě něco vymyslet.

55:34
    Riuttová vyzkoušela pozornost Velčické, ale ta pozorná.

55:01
    Herbadent má už jen posledních pět minut, aby mohl vyrovnat.

53:35
    Herbadent kompletní.

53:10
    Naopak Klímová mohla vyrovnat, ale její střela byla zblokovaná.

52:35
    Minut přesilovky je pryč a hráčky soupeře ještě nevystřelily na bránu.

51:55
    Herbadent teď drží míček v poklidu na svých hokejkách a nepouští soupeře do zakončení a drží tak čas.

51:35
    Alexandra Ferencová vyloučena na dvě minuty.

50:49
    Byová v obrovké šanci před bránou Herbadentu. Z bezprostřední blízkosti nedokázala překonat Velčickou!

49:02
    A máme tady drama, hráčky Herbadentu se dotahují na rozdíl jedné branky. Denisa Billá přihrála z levé strany na druhou, kde našla ELIŠKU KRUPNOVOU. Ta vypálila z první a prostřelila úplně vše. Asistence: Denisa Billá.

48:34
    Ten ovšem rozehrály hráčky Rönnby IBK hodně nepřesně.

48:20
    Volný úder pro Rönnby IBK z nebezpečné vzdálenosti od branky Herbadentu.

47:58
    Z otočky teď vypálila Klímová, ale její střela si cestu mezi tři tyče nenašla.

46:29
    Hráčky Rönnby IBK v plném počtu.

45:52
    České hráčky ovšem teď ztratily míček a hráčky Rönnby IBK je teď v poklidu drží na svých florbalkách dobrou minutu.

45:00
    Herbadent uzavřel švédské hráčky na jejich polovině.

44:29
    Výhoda u konce. Vyloučena Malin Wikströmová na dvě minuty.

43:30
    Herbadent to zkouší v šesti.

43:30
    Signalizována výhoda pro Herbadent.

43:00
    Diváci v hale stále povzbuzují a ženou české děvčata dopředu.

41:40
    Nepřesnou přihrávkou ovšem o míček přicházejí.

41:10
    České hráčky drží míček na svých florbalkách a snaží se kombinační hrou dostat do zakončení.

40:01

Dnešní utkání sleduje 269 diváků.

Hráčky a rozhodčí už jsou připraveni. Před námi je poslední dvacetiminutovka, který nám za pár okamžiků začne.

Skončila nám druhá třetina úvodní zápasu poháru mistrů, ve kterém vedou hráčky Rönnby IBK nad českým mistrem Herbadent Praha po čtyřiceti minutách 3:1. Švédské hráčky mají zápas pod kontrolou a po zásluze v utkání vedou. Druhý poločas začne přibližně za 10 minut.

38:00
    Závěr poločasu se nám hraje nahoru – dolů. Oba soupeři se snaží kombinační hrou dostat do zakončení a vytvořit si vážnou šanci k ohrožení branky, ale zatím bez úspěchu.

36:20
    V hledišti jsou slyšet i čeští fanoušci.

35:40
    Na druhé straně pohotová Velčická teď chytá slabší střelu švédských hráček.

34:20
    Nepřesnou přihrávkou ovšem přicházejí o míč.

33:50
    Hráčky Rönnby IBK se teď snaží kombinační hrou dostat do šance.

32:02

31:10
    Urbkánková pálila z otočky z první, ale neuspěla.

29:52
    Máme tady první vyloučení. Vyloučena byla Rebecka Normanová na dvě minuty a navíc dostává ještě osobní trest v délce deseti minut.

27:36
    České hráčky se přeci jen dočkaly. Po přihrávce Klímové napálila bombu ANET JAROLÍMOVÁ, která přesnou střelou zachovává naději Herbadentu, Aisistence: Magdalena Klímová.

26:26
    Rönnby právě vstřelilo branku!
    Přesnou střelou k pravé tyči se dokázala prosadit SANNA SCHEEROVÁ. Asistence:Alexandra Högberg

25:00
    A opět dobré napadání soupeřek, tentokráte vytlačily české hráčky pouze do vlastního rohu za bránou.

23:55
    Ty ovšem díky dobrému napadání vybojovaly míček.

23:10
    Herbadent teď uzavřel Švédky na jejich polovině.

22:20
    Šteglová teď bojovala v rohu u vlastní branky, byla faulovaná. Bude to míček pro Herbadentů

21:00
    Hráčky Herbadentu se vrhly do druhé třetiny nebezpečněji. Málem si vytvořily první branku.

20:01

Rozhodčí už jsou na hřišti, čekáme na hráčky.

Střely na bránu v první třetině: 3-9.

Skončila nám první třetiny úvodního zápasu Poháru Mistrů v kategorii žen, ve kterém po první třetině prohrává český zástupce Herbaden Praha 2:0. Švédské hráčky jsou zatím lepším týmem a po zásluze vedeou 2:0. Druhá třetina začne přibližně za 7 minut.

20:00

19:58
    V závěru přeci ještě předvedla skvělý zákrok Vinklundová.

19:53
    Vypadá to, že první třetiny už nic nepřinese.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:20
    Vinkludová teď na dvakrát skvělým zákrokem podržela svůj tým.

16:45
    Útočný faul teď přivuje hráčky Rönnby IBK o míč.

16:10
    Macurová teď prověřila pozornost švédské gólmanky.

15:30
    Naše holky se ovšem nevzdávají a snaží se bojovat.

13:55
    Švédské hráčky už vedou o dvě branky. Po přihrávce Schilströmové míček našel LINNEU NILSSONOVOU, která přesnou střelou přidává druhou branku svého týmu. Asistence: Moa Schilströmová.

13:20
    Krupnová teď dorážela před bránou, ale švédská brankářka se nenechala překvapit.

12:58
    A další pokus a opět chyba v rozehrávce, tentokráte to byla Šteglová.

12:15
    I další pokus dopadl úplně stejně.

11:30
    Pokus českých hráček o přechod do útoku zastavuje nepřesná přihrávka.

10:45
    Švedské hráčky se i nadále snaží kombinační hrou útočit. Herbadent je teď trošku opařený po obdrženém gólu.

09:08
    Švédské hráčky jdou do vedení. Schilströmová uviděla ve středu hrací plochy úplně volnou ADINU AUGUSTSSONOVOU, která přesnou střelou k pravé tyči střílí úvodní branku Poháru Mistrů. Asistence: Moa Schilströmová.

08:40
    Urbánková z otočky střílela nepřesně.

07:45
    Velčická teď podržela Herbadent skvělým zákrokem.

06:45
    Macurová se málem dostala do šance, ale míček nedokázala zpracovat .

06:20
    Nepřesnou přihrávkou ovšem přicházejí o míček.

05:45
    Od vlastní branky to teď zkouší české hráčky.

05:00
    Riuttová v šanci před bránou, ale nedokázala přetlačit míček do sítě.

04:30
    České hráčky dobře napadají a tak musí Švédky rozehrávat až od vlastní branky.

03:45
    Linhartová se snažila na levé straně probojovat kolem mantinelu, ale neuspěla.

03:00
    Ovšem bez vážnějšího ohrožení švédské branky.

02:50
    Volný úder z rohu pro Herbadent.

02:34
    Naše hráčky ovšem nezahálí a snaží se taky postupným útokem vytvořit si šanci.

01:45
    Hráčky Rönnby IBK vstoupily zatím do utkání lépe, uzavřely teď Herbadent na jejich polovině. Snaží se kombinační hrou dostat do zakončení, ale zatím bez úspěchu.

01:10
    Augustssonová v první šanci, ale branku Herbadentu přestřelila.

00:34

00:14
    A okamžitě se snaží dostat dopředu kombinační hrou.

00:01
    Úvodní buly vyhrály hráčky ze Švédska.

00:01

Formality máme za sebou.

Nyní jsou představovány zahajovací sestavy obou klubů.

Hráčky a rozhodčí nastupují na hrací plochu. Utkání nám za chvíli začne.

Zahajovací sestavy:

Herbadent SJM Praha 11: Velčická – Krupnová, Urbánková – Šteglová, Jílková, Billá

Rönnby IBK: Viklundová – Byová, Riuttová – Forslundová, Normanová, Scheerová

Herbadent SJM Praha 11: Velčická, Horňáková – Pilíková, Macurová, Krupnová, Jarolímová, Skořepová, Jílková, Klímová, Billá, Urbánková, Šrámková, Theodosisová, Horejšová, Kubišová, Košturiaková, Šteglová, Hašová, Ferencová, Kleinová

Rönnby IBK: Viklundová, Frisková – Scheerová, Wikströmová, Byová, Normanová, Högbergová, Forslundová, Schilströmová, Andgrimová, Linhartová, Nilssonová, Riuttová, Augustssonová, Rösnäsová, Johanssonová

Rozhodčí: Tero Fordel a Lasse Vuola.

Herbadent vládne české extralize i v letošním roce. Ve čtyřech letošních zápasech extraligy nepoznaly hořkost porážky. Všechny zápasy zvládly s přehledem a nastřílely soupeři 52 branek.

Odehrané zápasy Herbadentu v letošním ročníku:

Herbadent Praha 11 SJM – FBC ČPP BONUSIA Ostrava 12:2
    TJ X3M Sokol Královské Vinohrady – Herbadent Praha 11 SJM 4:19
    FBŠ AL INVEST Jihlava Herbadent Praha 11 SJM 1:9
    Herbadent Praha 11 SJM Tempish FBS Olomouc 12:1

Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnešním dnem začíná ve Finsku Pohár Mistrů a onlajny.com vám přinesou on-line přenosy českých zástupců a všechny semifinálové a finálové zápasy. Úvodním zápasem a naším prvním přenosem je zápas českého mistra extraligy žen Herbadent SJM Praha 11 a švédského mistra Rönnby IBK.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00

MCh

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 28. Jarolímová (Klímová), 50. Krupnová (Billá), 59. Hašová (Košturiaková) – 10. Augustssonová (Schilströmová), 14. Nilssonová (Schilströmová), 27. Scheerévá (Högbergová), rozh. náj. Augustssonová

Ne: Velčická, Horňáková – Pilíková, Macurová, Krupnová, Jarolímová, Skořepová, Jílková, Klímová, Billá, Urbánková, Šrámková, Theodosisová, Horejšová, Kubišová, Košturiaková, Šteglová, Hašová, Ferencová, Kleinová

Rozhodčí: Tero Fordel a Lasse Vuola