COMBIX Ústí n/L – Písek 7:1 (kon.) | F.A. Zole Č. Lípa – Litoměřice 8:3 (kon.)
Gold Combix Ústí nad Labem
7:1 (3:0)
FC TEX-COLOR Písek
Pátek 04.10.2013, 20:22 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Ústí nad Labem 7 • 2. Futsal liga západ

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:50:39)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Svatopluk Friedl (COMBIX Ústí nad Labem): "Utkání rozhodlo to, že jsme byli lepší. Soupeř nekladl velký odpor. Po první vstřelené brance jsme se uklidnili a byli lepším mužstvem."

Roman Dub (FC TEX-COLOR Písek): "Zápas rozhodl první poločas, kdy jsme si nevytvořili směrem dopředu vůbec nic. Ve druhé půli jsme hru více otevřeli a snížili na 1:3. Chvilku jsme byli lepší, začali jsme riskovat a zaslouženě prohráli."

Zápasové statistiky:

Branky a nahrávky: 11. Vošahlík (Hajas), 12. Černohorský (Betyár), 20. Krok (Friedl), 27. Hajas (Vošahlík), 32. Betyár (Krok), 33. Hajas (Černohorský), 35. Betyár – 23. Záveský (Urych).
    ŽK: 19. Betyár (UNL) – 38. Reidinger (PIS).
    Bez ČK.
    Střely na branku: 18:5 (7:3).
    Střely mimo branku: 6:5 (4:4).
    Rohy: 4:5 (3:2).
    Fauly: 5:2 (3:0).

39:58
    Bakiu vykopává balón na druhou stranu hřiště.

Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

39:33
    Písek znovu s brankářem, domácí drží míč na svých sálovkách, zápas se dohrává.

38:50
    Písek kombinuje na útočné polovině, hraje opět bez brankáře.

38
    Čas 37:02 min. Žlutou kartou byl napomenut Lukáš Reidinger (PÍS).

36:15
    Písek s brankářem.

35:30
    Nováček nastřelil břevno, hosté bez brankáře.

35
    COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!

Čas 34:19 min. MIROSLAV BETYÁR (v dnešním utkání 2+1) se trefuje do prázdné brány vyhozením přes celé hřiště. Bez asistence.