COMBIX Ústí n/L – Písek 7:1 (kon.) | F.A. Zole Č. Lípa – Litoměřice 8:3 (kon.)
Gold Combix Ústí nad Labem
7:1 (3:0)
FC TEX-COLOR Písek
Pátek 04.10.2013, 20:22 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Ústí nad Labem 7 • 2. Futsal liga západ

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem. Utkání začíná v 20:20 hod.

Příjemný podvečer z krásnobřezenské sportovní haly v Ústí nad Labem, kde zanedlouho změří síly v rámci 2. kola 2. futsalové ligy – skupiny Západ týmy COMBIX Ústí nad Labem a FC TEX-COLOR Písek.

Poslední utkání obou celků:

F. A. Zole Č. Lípa – COMBIX Ústí n. L. 5:8 (2:2)
    Branky: Havlásek Jan 4, Brož Vojtěch – Martínek Jan 3, Friedl Tomáš, Vošahlík Rudolf, Hajas Pavel, Krok Lukáš, Krpeš Lukáš. Rozhodčí: Stádník Vladimír, Cílek Martin. Delegát: Amler Evžen; ŽK: Půlpán Lukáš – Vobecký Lukáš, Friedl Tomáš, Martínek Jan; ČK: Chadraba Jan (ČLÍ). Diváci: 100.

Arsenal Benešov – TEX-COLOR Písek 5:4 (2:2)
    Branky: Šindelář Petr, Žáček Ondřej, Pohorský Vojtěch, Kamarýt Jiří, Křemen Jan – Šteier Stanislav 2, Horák Milan, Urych Šimon. Rozhodčí: Jaroslav Kubr, Černý Ondřej. Delegát: Kalina Josef. ŽK: Křemen Jan, Pohorský Vojtěch – Horák Milan. Diváci: 100.

Zatímco si druzí svěřenci Svatopluka Friedla v minulém kole připsali výhru 8:5 v České Lípě, Písek podlehl v Benešově 4:5. Mužstvu Romana Duba tak náleží po úvodním kole v tabulce 2. ligy futsalu – skupiny Západ devátá příčka.

COMBIX Ústí nad Labem: Bakiu (Vobecký) – T. Friedl, Betyár, Černohorský – Krok, Martínek, Hajas, Vošahlík. Trenér: Svatopluk Friedl.

FC TEX-COLOR Písek: Nikodém – Nováček, Reidinger, Záveský, Kubeš – Šteier, Nevosad, Urych. Trenér: Roman Dub.

Rozhodčí: Lubomír Řeháček, Jan Krupa; delegát: Zbyněk Poppr.

Zápas začne s menším zpožděním, rozehrávat budou Severočeši.

Domácí nastupují v dresech černých, hosté zvolili červenou kombinaci dresů.

00:01

00:45
    Ústečtí kombinují na útočné polovině, Nikodém zatím zasahovat nemusel.

01:32
    Na soupeřovu polovinu se dostal také Písek, brankář Bakiu zůstává bez práce.

02:46
    Hajas bude zahrávat první rohový kop.

03:01
    Roh domácích neohrozil hájce písecké svatyně.

03:57
    Domácí jsou více na míči, ale Písek aktivně napadá a pozorně brání.

04:40
    Krok nalezl zprava u opačné tyče volného Betyára, který hlavičkoval jen těsně vedle!

05:41
    Dělovku Kroka vyrazil Nikodém na roh!

06:50
    Střelecké štěstí zkoušel Černohorský, jeho pokus zamířil mimo tři tyče.

08:12
    Nevosad nemířil přesně.

09:47
    Krokovu přízemní střelu Nikodém chytá.

11
    COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!

Čas 10:06 min. Pavel Hajas si vyměnil na levé straně míč s RUDOLFEM VOŠAHLÍKEM, který z úhlu prostřelil brankáře Písku. Asistence: Pavel Hajas.

12

Čas 11:41 min. Miroslav Betyár nalezl křižnou přihrávkou přesně ARNOŠTA ČERNOHORSKÉHO, který zvyšuje náskok domácích. Asistence: Miroslav Betyár.

13:12
    Hra se více otevřela, domácí jsou stále aktivnější.

14:57
    Písek se snaží dostat do hry, nahazované míče ale chytá Bakiu.

16:12
    Nevosad střílí mimo.

17:30
    Hraje se převážně u středového kruhu, žádné větší brankové příležitostí nyní k vidění nejsou.

19
    Čas 18:31 min. Miroslav Betyár (UNL) inkasoval za faul na polovině hřiště žlutou kartu.

ŽK v zápase: 19. Betyár (UNL).

19:35
    Ústí nad Labem drží míč na svých sálovkách, úvodní poločas se dohrává na polovině Písku.

20

Čas 19:54 min. Gól do šatny! Tomáš Friedl adresoval zprava na střed míč nikým neobsazenému LUKÁŠI KROKOVI, který se se svou jedovkou nemýlil. Asistence: Tomáš Friedl.

20:00

Statistiky prvního poločasu:

Střely na branku: 7:3.
    Střely mimo branku: 4:4.
    Rohy: 3:2.
    Fauly: 3:0.

Druhý poločas začne přibližně v 21:02 hod.

Úvodní půli ovládl celek Ústí nad Labem, který vstřelil tři branky. Jako první se v desáté minutě prosadil Rudolf Vošahlík, za necelé dvě minuty navýšil vedení domácích Arnošt Černohorský. Gól do šatny vstřelil šest sekund před koncem prvního poločasu Lukáš Krok. Po dvaceti minutách odchází do šatny šťastnější svěřenci Svatopluka Friedla.

20:01

20:35
    Rohový kop ve prospěch Ústí nad Labem.

21:14
    Roh si vyzkouší také Písečtí.

21:40
    Kapitán hostů Nováček prověřil pozornost Bakiua.

23
    Písek právě vstřelil branku!

Čas 22:25 min. Šimon Urych zahlédl na středu nepokrytého FRANTIŠKA ZÁVESKÉHO, který nalezl recept na dosud jinak bezchybného gólmana domácího celku. Asistence: Šimon Urych.

23:50
    Reidingerův pokus skončil v zámezí.

24:48
    Tutová šance! Martínek s Krokem se octli sami před Nikodémem. Prvně jmenovaný si vyměnil balón s Krokem, který pálil pouze do brankáře Jihočechů.

26:11
    Dělovku Nováčka zblokovala defenziva domácích.

27

Čas 26:25 min. Rudolf Vošahlík hledal u pravé tyče PAVLA HAJASE (v dnešním utkání 1+1), který nejprve nastřelil hostujícího brankáře, napodruhé už byl ústecký střelec bezchybný a dorazil míč za záda Jiřího Nikodéma. Asistence: Rudolf Vošahlík (v dnešním utkání 1+1).

27:10
    Betyár z dobré pozice z levé strany nevyzrál na píseckého gólmana.

28:50
    Hosté se nyní usadili na útočné polovině hřiště a vyvinuli tlak na Ústí nad Labem.

29:40
    Písek kombinuje, domácí uzamkl na ofenzivní půli. Chybí však střelba.

30:30
    Krok pozdržel čas u brány Nikodéma.

31:17
    Brankář Písku nyní podržel svůj tým nad vodou, když lapil čtyři vyložené šance Ústí nad Labem. Nadvakrát neuspěl Krok, do listiny střelců se nezapsal nyní ani Vošahlík s Martínkem, kteří doráželi.

32

Čas 31:51 min. Lukáš Krok (v dnešním utkání 1+1) centroval zprava na střed na MIROSLAVA BETYÁRA (v dnešním utkání 1+1), který se prosazuje z bezprostřední blízkosti. Asistence: Lukáš Krok (v dnešním utkání 1+1).

33

Čas 32:53 min. Střelu Arnošta Černohorského (v dnešním utkání 1+1) dorazil za brankovou čáru PAVEL HAJAS (v dnešním utkání 2+1). Asistence: Arnošt Černohorský (v dnešním utkání 1+1).