Baku United – Litija 2:3 (kon.) | Chrudim – Omonia Nikósia 5:0 (kon.)
FK Chrudim
5:0 (2:0)
AC Omonia Nikósia
Pátek 04.10.2013, 17:30Liga mistrů

Era-Pack Chrudim tak po úvodní remíze a dvou výhrách postupuje do Elite round UEFA Futsal Cupu a může se tak těšit na boje o postup Final Four! Z Kypru tak budou futsalisté cestovat spokojeni. Příjemný páteční večer přeje Petr Dejnožka. (18:50:28)

39:36
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Zřejmě poslední tečku za základní skupinou UEFA Futsal Cupu udělal znovu LUKÁŠ REŠETÁR, který se během krátké chvíle prosazuje podruhé – 5:0!

38:05
    Navíc Chrudimští ještě navyšují své vedení! Do střelecké listiny se zapsal také LUKÁŠ REŠETÁR – 4:0!

37:11
    Utkání se již dohrává, Omonia již pochopila, že body z dnešního duelu do její náruče nepřijdou.

36:00
    Stav akumulovaných faulů je v současné době 4:3 z pohledu Chrudimi.

35:20
    O minutu později odpověděl stejnou mincí Zdeněk Chmelík, jeho dělovka také skončila na břevně!

34:15
    V největší šanci Nikósie trefil Ursell břevno!

33:46
    Era-Pack stále kombinuje na polovině soupeře a užívá si poslední minuty na Kypru.

32:34
    Nyní již chrudimským futsalistům zřejmě nic nebrání k postupu do Elite round UEFA Futsal ligy! Spolupráce Koudelky s MATĚJEM SLOVÁČKEM skončila gólem druhého jmenovaného – 3:0!

31:13
    Ioannou vypálil z velké dálky a stejně jako ve většině případů minul.

30:36
    Nikósia si nedokáže vytvořit souvislejší tlak, Chrudimští se velmi dobře brání a minutu po minutě se přibližují postupu.

29:35
    Nikósia zaznamenala v polovině poločasu druhý faul, Douglas z volného přímého kopu však minul branku Omonie.

28:16
    Naprosto stejně dopadl o chvíli později také Lukáš Rešetár.

27:55
    Čas plyne a Chrudim stále drží dvoubrankový náskok. Navýšit ho mohl Max, to by ale musel trefit branku.

25:47
    Po faulu na Romana Mareše Douglas z volného přímého kopu minul branku Omonie.

25:00
    Roberta ve stoprocentní šanci vychytal Meller!

24:05
    Rychlý protiútok mohl dotáhnout ke třetímu gólu Max, úsměv z tváře mu sebral reflexivním zákrokem Kyprianou.

23:26
    Rešetár fauloval unikajícího Roberta, následný volný přímý kop poslal mimo branku Manoli.

Petr Dejnožka

Branky: 5. Douglas, 15. Dentinho (Rešetár), 32. Slováček (Koudelka), 38. Rešetár, 39. Rešetár

FK Chrudim: Meller (Olinha, Žďánský) – Slováček, Dentinho, Douglas, Rešetár – Mareš R., Popelka, Mareš M., Felipe, Max, Koudelka, Chmelík
    AC Omonia Nikósia: Kyprianou (Skampylis) – Ioannou, Otmani, Alexejevs, Iacovou – Kontodemetros, Roberto, Papadopoulos, Antreou, Demetriades, Le Boette, Manoli, Ursell

Rozhodčí: Nilholt (Švédsko), Subocz (Francie) – Golubjovs (Lotyšsko)