Club Bruggy – Leuven 1:0 (kon.) | Charleroi – Lokeren 2:1 (kon.) | Mechelen – Cercle Bruggy 1:2 (kon.)
Lierse – Mons 2:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Oostende 2:0 (kon.)
Sporting Charleroi
2:1 (1:0)
Sporting Lokeren
Sobota 05.10.2013, 20:00 • Stade du Pays de Charleroi • Belgická Jupiler Pro League

89
    Poslední střídání dnešního zápasu. Onura Kayu nahrazuje Steeven Willems.

78
    A trenér Peter Maes ví, že nyní je na tahu on. Bude mít při výběru střídajících hráčů také takové štěstí? Poslední střídání Lokerenu zní: Ayanda Patosi out, Enes Saglik in.

75
    Domácí využívají druhé možnosti ke střídání. Damien Marcq usedá na lavičku náhradníků. Kenneth Houdret vbíhá na trávník.

67
    Hosté podruhé v dnešním utkání střídají. Dějiště opouští Alexander Scholz, který si u postranní čáry plácne s Giorgiosem Galitsiosem.

46
    Z kabiny již po první přestávce nevyšel střelec jediné branky utkání Neeskens Kebano, který přepustil své místo Mohamedu Dafovi.

46
    Trenéři na obou stranách provedli o poločasové přestávce jednu změnu. Nejprve hosté: Druhý poločas už si nezahraje zraněný Jordan Remacle, nahrazuje ho Nill De Pauw.