Třinec – Vltavín | 4:2 (kon.) |
Žižkov – Brno | 1:0 (kon.) | | | Znojmo – Sparta | 2:3 (kon.) | | | Varnsdorf – Slavia | 0:0 (kon.) |
Jablonec – Ústí n. L. | 1:0 (kon.) | | | Dukla Praha – Příbram | 4:0 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 0:4 (kon.) |
Manchester City – Everton | 3:1 (kon.) | | | Cardiff – Newcastle | 1:2 (kon.) | | | Fulham – Stoke | 1:0 (kon.) |
Hull City – Aston Villa | 0:0 (kon.) | | | Liverpool – Crystal Palace | 3:1 (kon.) | | | Sunderland – Manchester Utd. | 1:2 (kon.) |
Elche – Espanyol | 2:1 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Real Sociedad | 1:0 (kon.) | | | Levante – Real Madrid | 2:3 (kon.) |
Barcelona – Valladolid | 4:1 (kon.) |
Schalke – Augsburg | 4:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Dortmund | 2:0 (kon.) | | | Stuttgart – W. Brémy | 1:1 (kon.) |
Wolfsburg – Braunschweig | 0:2 (kon.) | | | Mohuč – Hoffenheim | 2:2 (kon.) | | | Leverkusen – Bayern | 1:1 (kon.) |
Chievo – Atalanta BC | 0:1 (kon.) | | | Inter – AS Řím | 0:3 (kon.) |
Monaco – Saint-Étienne | 2:1 (kon.) | | | Guingamp – Rennes | 2:0 (kon.) | | | Lille – Ajaccio | 3:0 (kon.) |
Nantes – Évian TG | 3:0 (kon.) | | | Toulouse – Nice | 1:0 (kon.) | | | Valenciennes – Remeš | 1:1 (kon.) |
Ružomberok – Zlaté Moravce | 1:3 (kon.) | | | Košice – B. Bystrica | 3:1 (kon.) | | | Myjava – Nitra | 4:0 (kon.) |
Žilina – Dunajská Streda | 0:0 (kon.) | | | Trenčín – Trnava | 2:2 (kon.) |
Chrudim – Domažlice | 1:1 (kon.) | | | Strakonice – Jirny | 1:1 (kon.) | | | Kolín – Čáslav | 1:2 (kon.) |
Králův Dvůr – Převýšov | 0:0 (kon.) | | | Kunice – Karlovy Vary | 3:1 (kon.) |
Zlín B – Mikulovice | 2:1 (kon.) | | | Třebíč – Břeclav | 1:0 (kon.) | | | HFK Olomouc – Olomouc B | 0:2 (kon.) |
Kroměříž – Žďár n/S | 2:1 (kon.) | | | Prostějov – Hulín | 3:0 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Karviná – Slovácko | 0:2 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 1:0 (kon.) |
L. Mikuláš – Senec | 0:0 (kon.) | | | R. Sobota – Bardejov | 1:1 (kon.) | | | Dubnica – Michalovce | 1:2 (kon.) |
Šaľa – Šamorín | 2:1 (kon.) |
Kerkrade – Zwolle | 0:0 (kon.) | | | GA Eagles – Nijmegen | 4:3 (kon.) | | | Breda – Heracles | 2:1 (kon.) |
Club Bruggy – Leuven | 1:0 (kon.) | | | Charleroi – Lokeren | 2:1 (kon.) | | | Mechelen – Cercle Bruggy | 1:2 (kon.) |
Lierse – Mons | 2:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Oostende | 2:0 (kon.) |
Belenenses – Olhanense | 2:0 (kon.) | | | Sporting – Setúbal | 4:0 (kon.) |
Wolfsberger – Ried | 1:1 (kon.) | | | Grödig – Sturm Graz | 0:1 (kon.) | | | Wacker – Admira | 3:3 (kon.) |
Ural – FK Krasnodar | 0:2 (kon.) | | | Samara – Lok. Moskva | 2:2 (kon.) |
Sp. Příbram – Benátky n/J | 0:1 (kon.) |
Blansko – Tasovice | 3:1 (kon.) |
konec
CF OS Belenenses
2:0
(1:0)
SC Olhanense
Štěpán Slovák
Branky:
11. Rosa, 67. Rosa
Rozhodčí: Joao Carlos Santos Capela
Diváci:
Karty: 58. Meira (BLN), 71. Pedro (BLN), 81. Ferreira (BLN) – 24. Mladen (OLH), 29. Diakhité (OLH), 63. Dionisi (OLH) 76. Meira (BLN) – 59. Diakhité (OLH)
Neproměněná penalta:
CF OS Belenenses:
(4-2-3-1) Jones – Ferreira, Afonso, Meira, Machado – Daníelsson, Diakité – Fredy, Rosa (90+2 Jónsson), Pedro – Caeiro (61. Sturgeon)
Náhradníci: Veloso, Kay, Jorge, Jónsson, Sturgeon, Diawara, Silva
Trenér:
SC Olhanense: (4-2-3-1) Ricardo – Jander, Diakhité, Ferreira, Mladen – Duarte (46. Vojtus), Celestino – Ribeiro (46. Mehmeti), Sousa, Balogun – Dionisi
Náhradníci: Belec, Pouye, Murilo, Regula, Bigazzi, Vojtus, Bastos, Mehmeti
Trenér:
Náhradníci: Veloso, Kay, Jorge, Jónsson, Sturgeon, Diawara, Silva
Trenér:
SC Olhanense: (4-2-3-1) Ricardo – Jander, Diakhité, Ferreira, Mladen – Duarte (46. Vojtus), Celestino – Ribeiro (46. Mehmeti), Sousa, Balogun – Dionisi
Náhradníci: Belec, Pouye, Murilo, Regula, Bigazzi, Vojtus, Bastos, Mehmeti
Trenér:
Rozhodčí: Joao Carlos Santos Capela
Diváci:
Domácí už vedou o dvě branky! Skvělá akce, na jejím začátku byl Ferreira, ten našel Sturgeona, který posunul na MIGUELA ROSU, který svou druhou brankou navyšuje skóre Belenensesu, 2:0!
A domácí jdou do vedení! Sám faulovaný MIGUEL ROSA si vzal míč, který posílá po standartní situaci míč až za záda Ricarda, 1:0!
CF OS Belenenses: (4-2-3-1) Jones – Ferreira, Afonso, Meira, Machado – Daníelsson, Diakité – Fredy, Rosa, Pedro – Caeiro
Náhradníci: Veloso, Kay, Jorge, Jónsson, Sturgeon, Diawara, Silva
SC Olhanense: (4-2-3-1) Ricardo – Jander, Diakhité, Ferreira, Mladen – Duarte, Celestino – Ribeiro, Sousa, Balogun – Dionisi
Náhradníci: Belec, Pouye, Murilo, Regula, Bigazzi, Vojtus, Bastos, Mehmeti
Rozhodčí: Joao Carlos Santos Capela.