Vsetín – Frýdek-M. 2:4 (kon.) | Orlová – Prostějov 2:7 (kon.) | Břeclav – Opava 6:3 (kon.)
Technika Brno – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 5:1 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 2:7 (kon.)
Děčín – Řisuty 4:3 (1:0 po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
HC Frýdek-Místek
Středa 09.10.2013, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

59:11
    Poslední šance pro Vsetín! Vyloučen je na dvě minuty za vysokou hůl David Samiec (FRM).

54:01
    Komplikace pro Vsetín. Vyloučen je na dvě minuty za hákování Martin Kubo (VSE).

44:13
    Přesilovka pět na tři pro Vsetín po dobu minuty a jedenáct vteřin. Vyloučen je Marek Ivan (FRM) na dvě minuty za sekání.

43:24
    Přesilovka pro Vsetín. Vyloučen je David Mikšan (FRM) na dvě minuty za podražení.

39:21
    Hosté nyní svírali vsetínské v jejich pásmu, až si vykoledovali faul. Dvě plus deset minut dostává Juraj Tichý.

35:31
    Další vyloučení na straně Frýdku. Vyloučen je Tomáš Franek (FRM) na dvě minuty za hrubost.

33:23
    Přesilovka i pro Vsetín. Vyloučen je na dvě minuty Petr Prokop (FRM) za podražení.

30:00
    Vsetín si zahraje další oslabení. Vyloučen opět Petr Hruška (VSE) na dvě minuty za hákování.

26:17
    Dobrý pohyb hostů si vynutil přesilovou hru. Vyloučen je na dvě minuty za držení Juraj Tichý (VSE).

21:15
    Dlouho si Valaši přesilovku neužili. Vyloučen Petr Hruška (VSE) na dvě minuty za podražení.

21:03
    Milan Ovšák (FRM) počtvrté dnes na trestné lavici. tentokrát dostává dvě minuty za vysokou hůl.

16:41
    Samiec se prodíral před Hromadu, ale fauloval jej v průniku Lukáš Vrba (VSE), který dostává dvě minuty za sekání.

14:17
    Další oslabení v řadách hostů. Na dvě minuty za podražení odchází na trestnou lavici dnes už potřetí Milan Ovšák (FRM).

11:39
    Minutu a čtyřicet vteřin budou hrát domácí dvojnásobnou přesilovou hru. Vyloučen je Milan Ovšák (FRM) na dvě minuty za podražení.

11:19
    Další přesilovka pro domácí, vyloučen je Milan Gajda (FRM) na dvě minuty za krosček.

07:08
    Hosté se dostali v oslabení do šance dva na jednoho, následně fauloval Tichý (VSE), který dostává dvě minuty za podražení.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 13. Ambruz (Vaněk), 16. Tichý (Báchor, Vaněk) – 2. Stránský (Franek), 18. Gajda (Ivan), 27. Ivan (Prokop, Gajda), 60. Slovák (Sluštík)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Báchor, Tichý, Vrba F., Vrba L., Okuliar, Žák, Tesařík – Ambruz, Vaněk, Kajaba – Ševčík, Kubo, Hruška P. – Mikšovský, Daněk, Vítek – Janeba, Podešva, Kývala.
    HC Frýdek-Místek: Chvostek (Kubáň) – Gajda, Valíček, Čintala, Ovšák, Krutil, Prokop – Richter, Gogolka, Sluštík O., Ivan, Slovák, Mikšan, Franek, Stránský, Mach, Pavlas, Samiec, Vacula.

Rozhodčí: Vaněk – Kašík, Vožda