Vsetín – Frýdek-M. 2:4 (kon.) | Orlová – Prostějov 2:7 (kon.) | Břeclav – Opava 6:3 (kon.)
Technika Brno – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 5:1 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 2:7 (kon.)
Děčín – Řisuty 4:3 (1:0 po s.n.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
HK Nový Jičín
Středa 09.10.2013, 18:002. liga skupina Východ

Skončil zápas mezi Porubou a Novým Jičínem. Domácí byli lepším týmem a po zásluze si připisují tři body. (20:08:54)

60:00

59:13
    Prokop vypálil z kruhu pro vhazování, Kozák dokázal udržet puk ve výstroji.

58:10
    Poruba evidentně ubrala a hráči Nového Jičína se dostávají do šancí, ale domácí gólman se překonat nenechává.

57:35
    Uhlárova dělovka končí na spojnici břevna a tyče.

56:44
    Hosté se usadili v útočném pásmu, ale Sprušil, Kabeláč ani Hanák Tihláře překonat nedokázali.

55:10
    Uhlár objel bránu, vybruslil si do střelecké pozice, ale střelou minul bránu.

54:39
    V oslabení ujela trojice domácích. Buček přihrál Prokopovi a Kozák musel vytáhnout další skvělý zákrok.

53:12
    Porubská lavička potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.

51:44
    Poruba právě vstřelila branku!
    Krásna souhra porubské formace. Buček přihrál osamocenému Seidlerovi, který mohl pálit na bránu, ale puk vrátil MARTINU BUČKOVI, který trefuje prázdnou bránu. Asistence: Petr Seidler.

51:13
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez šancí.

48:49
    Nahození Pelikána tečoval před porubskou brankou osamocený Brynecký, puk poslal mimo tři tyče.

48:20
    K odraženému puku se mezi kruhy dostal Kabeláč, jeho rána zápěstím končí na tyči porubské branky.

47:01
    Poruba uzavřela soupeře v obranném pásmu, ale Kozák si dokázal se střelami porubských útočníků s vypětím všech sil poradit.

45:50
    Chaloupka předvedl hokejovou parádu. Objel bránu stáhl si puk a střelou trefuje tyč Kozákovy brány.

43:40
    Vaněk vyjel zpoza brány a vypálil. Kozák skvěle akci zastavil.

42:59
    Domácí hrají v plném počtu.

42:04
    Kabeláč se ocitl sám před Tihlářem, ale porubsky strážce svatyně dokázal puk vyrazit mimo tři tyče.

40:59
    Domácí Wolf vyloučen za hákování.

40:15
    Ihned po vhazovaní zkoušel překonat Tihláře Skaloš, ale bránu netrefil.

40:01

Druhá třetina byla rozkouskovaná zakázanými uvolněními, ofsajdy a spoustou vyloučení. Nakonec dokázala Poruba třicet sekund před koncem druhé třetiny poslal domácí do tříbrankového vedeni Zuber.

40:00

39:30
    Wolf vypálil z mezikruží, jeho ránu Kozák vyrazil před VLASTIMILA ZUBERA, který neměl problém poslat puk do brány. Asistence : Rudolf Wolf a Vaněk.

38:59
    Piják v nouzi nahodil na Kozáka, ten měl co dělat aby udržel puk ve výstroji.

38:05

36:50
    Kabelač z kruhu pro vhazovaní míjí pravou tyč Tihlářovy brány.

36:05
    Domácí Piják vyloučen za sekání.

34:45
    Buček mohl jet sám na bránu, přihrávka byla příliš dlouhá a tak ji dokázal domácí útočník v pádu pouze tečovat.

34:01
    Vyloučen hostující Vnenk za Hákování.

32:41
    Chaloupka si najel před Kozáka, dostal se s pukem příliš blízko a tak hostujícího gólmana nepřekonal.

32:18
    Hostující Putmiorz vyloučen za podražení.

31:09
    Poruba v plném počtu.

30:43
    Poruba hraje se čtyřmi hráči.

30:01
    Horákovy rány od modré nadělaly Tihlářovi problémy, ale porubský gólman odolává.

29:09
    Domácí Chaloupka vyloučen za podražení.

28:43
    Domácí Zachar vyloučen za podražení.

27:30
    Ránu Prokopa tečoval Seidler, Kozák skvěle chytá.

27:00
    Poruba byla v útočném pásmu, ale série přihrávek ke střelbě nevede.

25:46
    Hostující Pelikán vyloučen za hákování.

25:04
    Hru nyní kouskují častá zakázaná uvolnění a ofsajdy.

22:30
    Na druhé straně projel kotouč porubským brankovištěm bez povšimnutí domácích či hostujících hráčů.

21:53
    Zachar pěkně našel osamoceného Pijáka, který poslal kotouč pouze do hostujícího gólmana.

20:01

První třetina mnoho zajímavého nepřinesla. Po brankově bohatém úvodu se hra uklidnila. Hrdinou první třetiny byl bezpochyby Luděk Krayzel, který dokázal vstřelit tři branky.

20:00

19:45
    Zachar obdržel přihrávku zpoza brány, místo střely mu puk přeskočil hůl.

19:21
    Hanák se zjevil sám před Tihlářem, byl však z úhlu a tak si porubský gólman poradil bez problému.

17:30
    Vaněk jel sám od mantinelu na Kozáka, ten si z jeho ranou poradil.

15:45
    Oba gólmani museli krýt pouze pokusy zpoza modré čáry.

13:50
    Poruba je častěji v útočném pásmu, ale Kozáka neohrožuje. Tihlář na druhé straně také mnoho proce nemá.

11:35
    Kabeláč se snažil dorazit puk za Tihláře, byl však příliš blízko porubskému gólmanovi.

10:32
    Kdo má čepici mohl by ji hodit na led, neboť LUDĚK KRAYZEL tečoval ránu Prokopa mimo dosah Kozáka. Asistence: Lukáš Prokop, Petr Seidler.

10:02
    Poruba se usadila v útočném pásmu, ale Šindelářovo nahození Kozák bez problémů chytá.

8:36
    Vyloučen hostující Skaloš za hákování.

8:19

7:46
    Minuta a půl z přesilovky je za námi. Hosté se usadili v útočném pásmu, ale na Tihláře nevyslali jedinou střelu.

6:19
    Domácí Buček vyloučen za podražení.

4:30
    Hra se uklidnila, hraje se převážně ve středním pásmu.

1:27
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Hosté si vzali oddechový čas. Hned po něm se k odraženému kotouči dostal PETR MACHÁČEK a do prázdné brány snižuje porubské vedení. Asistence: Michal Chvostek, Marian Skaloš.

1:06
    Branka skoro jako přes kopírák. Martin Buček našel LUĎKA KRAYZLA, který zvyšuje na 2:0. Asistence: Martin Buček, Petr Seidler.

0:51
    Martin Buček zatáhl puk do pásma, jeho střelu Kozák vyrazil, Buček si puk opět převzal, poslal jej na LUĎKA KRAYZLA, který měl jedinou úlohu poslal puk nad ležícího gólmana. Asistence: Martin Buček, Rostislav Vaněk.

00:01

HC RT TORAX Poruba: Tihlář (Gleich) – Šindelář, Javín, Slavík, Wolf, Vajda, Prokop – Zachar, Zuber, Krayzel, Buček Seidler, Pavlačka, Vaněk, Kysučan, Rosypka, Piják, Chaloupka.

HC Nový Jičín: . Kozák (Šrámek) – Gebauer, Mravec, Kabeláč, Pelikán, Brynecký, Hruška, Skaloš, Martinčík, Vašut, Sprušil, Putmiorz, Macháček, Horák, Hanák, Vnenk, Chvostek M., Uhlár.

Dobrý podvečer z Ostravy. Dnes je na programu 8. kolo druhé hokejové ligy skupiny východ, které proti sobě svede domácí Porubu a hosty z Nového Jičína.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vladimír Vronka

Branky a nahrávky: 1. Krayzel (Buček, Vaněk), 2. Krayzel (Buček, Seidler), 11. Krayzel (Prokop, Seidler), 40. Zuber (Wolf, Vaněk), 52. Buček (Seidler) – 2. Macháček (Chvostek, Skaloš)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Šindelář, Javín, Slavík, Wolf, Vajda, Prokop – Zachar, Zuber, Krayzel, Buček, Seidler, Pavlačka, Vaněk, Kysučan, Rosypka, Piják, Chaloupka.
    HK Nový Jičín: Kozák (Šrámek) – Gebauer, Mravec, Kabeláč, Pelikán, Brynecký, Hruška, Skaloš, Martinčík, Vašut, Sprušil, Putmiorz, Macháček, Horák, Hanák, Vnenk, Chvostek M., Uhlár

Rozhodčí: Czubaj – Mrákava, Řezáč