Vsetín – Frýdek-M. 2:4 (kon.) | Orlová – Prostějov 2:7 (kon.) | Břeclav – Opava 6:3 (kon.)
Technika Brno – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 5:1 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 2:7 (kon.)
Děčín – Řisuty 4:3 (1:0 po s.n.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
HK Nový Jičín
Středa 09.10.2013, 18:002. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý podvečer z Ostravy. Dnes je na programu 8. kolo druhé hokejové ligy skupiny východ, které proti sobě svede domácí Porubu a hosty z Nového Jičína.

HC RT TORAX Poruba: Tihlář (Gleich) – Šindelář, Javín, Slavík, Wolf, Vajda, Prokop – Zachar, Zuber, Krayzel, Buček Seidler, Pavlačka, Vaněk, Kysučan, Rosypka, Piják, Chaloupka.

HC Nový Jičín: . Kozák (Šrámek) – Gebauer, Mravec, Kabeláč, Pelikán, Brynecký, Hruška, Skaloš, Martinčík, Vašut, Sprušil, Putmiorz, Macháček, Horák, Hanák, Vnenk, Chvostek M., Uhlár.

00:01

0:51
    Poruba právě vstřelila branku!
    Martin Buček zatáhl puk do pásma, jeho střelu Kozák vyrazil, Buček si puk opět převzal, poslal jej na LUĎKA KRAYZLA, který měl jedinou úlohu poslal puk nad ležícího gólmana. Asistence: Martin Buček, Rostislav Vaněk.

1:06
    Branka skoro jako přes kopírák. Martin Buček našel LUĎKA KRAYZLA, který zvyšuje na 2:0. Asistence: Martin Buček, Petr Seidler.

1:27
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Hosté si vzali oddechový čas. Hned po něm se k odraženému kotouči dostal PETR MACHÁČEK a do prázdné brány snižuje porubské vedení. Asistence: Michal Chvostek, Marian Skaloš.

4:30
    Hra se uklidnila, hraje se převážně ve středním pásmu.

6:19
    Domácí Buček vyloučen za podražení.

7:46
    Minuta a půl z přesilovky je za námi. Hosté se usadili v útočném pásmu, ale na Tihláře nevyslali jedinou střelu.

8:19
    Poruba v plném počtu.

8:36
    Vyloučen hostující Skaloš za hákování.

10:02
    Poruba se usadila v útočném pásmu, ale Šindelářovo nahození Kozák bez problémů chytá.

10:32
    Kdo má čepici mohl by ji hodit na led, neboť LUDĚK KRAYZEL tečoval ránu Prokopa mimo dosah Kozáka. Asistence: Lukáš Prokop, Petr Seidler.

11:35
    Kabeláč se snažil dorazit puk za Tihláře, byl však příliš blízko porubskému gólmanovi.

13:50
    Poruba je častěji v útočném pásmu, ale Kozáka neohrožuje. Tihlář na druhé straně také mnoho proce nemá.

15:45
    Oba gólmani museli krýt pouze pokusy zpoza modré čáry.

17:30
    Vaněk jel sám od mantinelu na Kozáka, ten si z jeho ranou poradil.

19:21
    Hanák se zjevil sám před Tihlářem, byl však z úhlu a tak si porubský gólman poradil bez problému.

19:45
    Zachar obdržel přihrávku zpoza brány, místo střely mu puk přeskočil hůl.

20:00

První třetina mnoho zajímavého nepřinesla. Po brankově bohatém úvodu se hra uklidnila. Hrdinou první třetiny byl bezpochyby Luděk Krayzel, který dokázal vstřelit tři branky.

20:01

21:53
    Zachar pěkně našel osamoceného Pijáka, který poslal kotouč pouze do hostujícího gólmana.

22:30
    Na druhé straně projel kotouč porubským brankovištěm bez povšimnutí domácích či hostujících hráčů.

25:04
    Hru nyní kouskují častá zakázaná uvolnění a ofsajdy.

25:46
    Hostující Pelikán vyloučen za hákování.

27:00
    Poruba byla v útočném pásmu, ale série přihrávek ke střelbě nevede.

27:30
    Ránu Prokopa tečoval Seidler, Kozák skvěle chytá.

28:43
    Domácí Zachar vyloučen za podražení.

29:09
    Domácí Chaloupka vyloučen za podražení.

30:01
    Horákovy rány od modré nadělaly Tihlářovi problémy, ale porubský gólman odolává.

30:43
    Poruba hraje se čtyřmi hráči.

31:09

32:18
    Hostující Putmiorz vyloučen za podražení.

32:41
    Chaloupka si najel před Kozáka, dostal se s pukem příliš blízko a tak hostujícího gólmana nepřekonal.

34:01
    Vyloučen hostující Vnenk za Hákování.

34:45
    Buček mohl jet sám na bránu, přihrávka byla příliš dlouhá a tak ji dokázal domácí útočník v pádu pouze tečovat.

36:05
    Domácí Piják vyloučen za sekání.

36:50
    Kabelač z kruhu pro vhazovaní míjí pravou tyč Tihlářovy brány.

38:05

38:59
    Piják v nouzi nahodil na Kozáka, ten měl co dělat aby udržel puk ve výstroji.

39:30
    Wolf vypálil z mezikruží, jeho ránu Kozák vyrazil před VLASTIMILA ZUBERA, který neměl problém poslat puk do brány. Asistence : Rudolf Wolf a Vaněk.

40:00

Druhá třetina byla rozkouskovaná zakázanými uvolněními, ofsajdy a spoustou vyloučení. Nakonec dokázala Poruba třicet sekund před koncem druhé třetiny poslal domácí do tříbrankového vedeni Zuber.

40:01

40:15
    Ihned po vhazovaní zkoušel překonat Tihláře Skaloš, ale bránu netrefil.

40:59
    Domácí Wolf vyloučen za hákování.

42:04
    Kabeláč se ocitl sám před Tihlářem, ale porubsky strážce svatyně dokázal puk vyrazit mimo tři tyče.

42:59
    Domácí hrají v plném počtu.

43:40
    Vaněk vyjel zpoza brány a vypálil. Kozák skvěle akci zastavil.

45:50
    Chaloupka předvedl hokejovou parádu. Objel bránu stáhl si puk a střelou trefuje tyč Kozákovy brány.

47:01
    Poruba uzavřela soupeře v obranném pásmu, ale Kozák si dokázal se střelami porubských útočníků s vypětím všech sil poradit.

48:20
    K odraženému puku se mezi kruhy dostal Kabeláč, jeho rána zápěstím končí na tyči porubské branky.

48:49
    Nahození Pelikána tečoval před porubskou brankou osamocený Brynecký, puk poslal mimo tři tyče.

51:13
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez šancí.

51:44
    Krásna souhra porubské formace. Buček přihrál osamocenému Seidlerovi, který mohl pálit na bránu, ale puk vrátil MARTINU BUČKOVI, který trefuje prázdnou bránu. Asistence: Petr Seidler.

53:12
    Porubská lavička potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.

54:39
    V oslabení ujela trojice domácích. Buček přihrál Prokopovi a Kozák musel vytáhnout další skvělý zákrok.

55:10
    Uhlár objel bránu, vybruslil si do střelecké pozice, ale střelou minul bránu.

56:44
    Hosté se usadili v útočném pásmu, ale Sprušil, Kabeláč ani Hanák Tihláře překonat nedokázali.

57:35
    Uhlárova dělovka končí na spojnici břevna a tyče.

58:10
    Poruba evidentně ubrala a hráči Nového Jičína se dostávají do šancí, ale domácí gólman se překonat nenechává.

59:13
    Prokop vypálil z kruhu pro vhazování, Kozák dokázal udržet puk ve výstroji.

60:00

Skončil zápas mezi Porubou a Novým Jičínem. Domácí byli lepším týmem a po zásluze si připisují tři body. (20:08:54)

Vladimír Vronka

Branky a nahrávky: 1. Krayzel (Buček, Vaněk), 2. Krayzel (Buček, Seidler), 11. Krayzel (Prokop, Seidler), 40. Zuber (Wolf, Vaněk), 52. Buček (Seidler) – 2. Macháček (Chvostek, Skaloš)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Šindelář, Javín, Slavík, Wolf, Vajda, Prokop – Zachar, Zuber, Krayzel, Buček, Seidler, Pavlačka, Vaněk, Kysučan, Rosypka, Piják, Chaloupka.
    HK Nový Jičín: Kozák (Šrámek) – Gebauer, Mravec, Kabeláč, Pelikán, Brynecký, Hruška, Skaloš, Martinčík, Vašut, Sprušil, Putmiorz, Macháček, Horák, Hanák, Vnenk, Chvostek M., Uhlár

Rozhodčí: Czubaj – Mrákava, Řezáč