Omsk – Viťaz 3:1 (kon.) | Barys – Dynamo Moskva 4:3 (3:2 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – N.Novgorod 4:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.)
Avangard Omsk
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
Čtvrtek 10.10.2013, 14:00KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:16:52)

Avangard Omsk dnes dokázal konečně zabrat a po slušném výkonu porazit Viťaz Čechov 3:1, když se sice od 47. minuty, kdy se trefil Iggulden musel obávat o výsledek, ale v 56. minutě se prosadil Pěrežogin, který stanovil konečné skóre dnešního zápasu.

60:00

59:36
    Puk opouští třetinu Viťazu, je rozhodnuto, tři body dnes získává předchozími výsledky zdecimovaný Omsk!

59:00
    Poslední minuta do konce dnešního zápasu, Omsk ve třetině hostů.

58:49
    Ještě se vylučuje, Rybakov dostává dvě minuty za držení, domácí dohrají zápas v početní výhodě.

58:22
    Rozhodčí znovu přerušují hru, zakázané uvolnění Viťazu, bude se vhazovat před Lisutinem.

57:58

57:28
    Puk za brankou Kostina, hosté se v klidu brání, domácí nikam nespěchají, získávají cenné vteřiny.

56:37
    Puk opouští třetinu Čechova, Omsk v klidu kombinuje ve středním pásmu.

56:21
    Závar před Lisutinem, který má puk ve své moci a rozhodčí přerušují hru.

55:58
    Vylučuje se, Branislav Mezej dostává dvě minuty za podražení a Omsk si zahraje přesilovou hru.

55:32
    Avangard právě vstřelil branku!
    Rychlý protiútok Omsku a Avangard dává veledůležitý třetí gól, prosadil se ALEXANDER PĚREŽOGIN, který zpracoval přihrávku Popova a blafákem do bekhendu dokázal zakončit parádně pod "víko"! Asistence: Denis Kuljaš, Alexander Popov.

54:50
    Kouč Avangardu Miloš Říha již sedí při udílení pokynů mezi hráči přímo na lavičce.

54:36
    Selezňov nepřesně rozehrává, je pískáno zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Lisutina.

53:45
    Tvrdý zákrok Rybakova ve středním pásmu, kde svalil domácího hráče, nevylučuje se.

53:12
    Střelu Jegorševa z mezikruží dokázal Lisutin zkrotit a přerušuje hru.

52:58
    Omsk musí zvýšit obrátky, jinak hrozí, že svůj náskok prohospodaří.

52:25

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Kosticyn (Sjomin, Frolov), 16. Kazjonov (Popov, Pěrežogin), 56. Pěrežogin (Kuljaš, Popov) – 47. Iggulden (Vasiljev)

Avangard Omsk: Kostin (Rejzvich) – Kuljaš, Pivcakin, Baranka, Blaťák, Jegoršev, Vorobjov, Miljukov, Ljamin – Sjomin, Kosticyn, Frolov – Popov, Pěrežogin, Kazjonov – Záborský, Ivanov, Baďjukov – Kalinin, Mozer, Berdnikov
    HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivančik) – Chajfizullin, Malevič, Tatalin, Mezej, Selezňjov, Golovkov, Korovkin, Kudinov – Šitnikov, Iggulden, Afinogenov – Vasiljev, Soloďuchin, Kokšarov – Rybakov, Makjejev, Topol – Mamin, Rybin, Kudreman

Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Gorděnkov, Tomilov