Frýdek-M. – Boskovice 9:4 (kon.) | Warriors Brno – Karviná sledge 8:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chrudim 2:3 (1:3 po s.n.)
po s.n. (1:3)
HC Rebel Havlíčkův Brod
2:3 (1:1, 1:1, 0:0)
HC Chrudim
Neděle 13.10.2013, 13:00Liga staršího dorostu

59:59
    Současně jsou vyloučeni Jan Krajcigr (HBR) a Jakub Kopečný (CHR).

57:22
    Obranným faulem se prezentoval Tomáš Jiruška (CHR), který dostává dvě minuty za hákování.

53:50
    Na trestnou lavici jede Jakub Kopečný (CHR), a to za hákování.

49:24
    Trestná lavice dnes jentak nevystydne. Martin Polák (HBR) je potrestán za držení protihráče.

46:34
    Marek Bancíř (HBR) fauloval loktem. Jde tak za katr na dvě minuty.

40:07
    Sotva se vhodilo první buly a sudí píská faul. Tomáš Jiruška (CHR) dostává dvě minuty za hákování.

36:21
    Nyní mají šanci na gól Rebelové. Jakub Kopečný (CHR) jde pykat na dvě minuty.

34:58
    Daniel Kolouch (HBR) napadl protihráče a sudí mu udělil menší trest.

28:21
    Po tvrdém souboji zůstal na ledě ležet otřesený jeden z Rebelů a pro Davida Barkóciho (CHR) končí zápas, jelikož dostal osobní trest pět minut plus do konce utkání za faul kolenem.

18:59
    S tresty se dneska roztrhl pytel. David Barkóci (CHR) putuje za katr, neboť se provinil hákováním.

11:22
    Marek Bancíř (HBR) se provinil hrubostí a dostává menší trest.

07:21
    Znovu se vylučuje. Štěpán Šídlo (CHR) dostává dvouminutový trest za napadení.

05:15
    Nyní se bude bránit domácí mužstvo. Marek Bancíř (HBR) jde pykat za sekání.

01:59
    Matěj Berný (CHR) se provinil krosčekem a dostává měnší trest.

Luboš Vácha

Branky a nahrávky: 18. Kraučuk (Jelínek), 39. Polák (Lacina) – 1. Jiruška, 37. Štěpánek (Jiruška), rozh. náj. Dušek

HC Rebel Havlíčkův Brod: Adam – Gažak, Lacina, Bušek, Krajcigr, Mendl "C", Bancíř, Suchý, Jelínek "A", Kraučuk, Abbrent, Křížek, Kořenář, Málek, Cejpek, Polák M., Petržílek, Přibyl, Kolouch, Hoskovec
    HC Chrudim: Peřina (Kratochvíl) – Polák J., Štěpánek, Jiruška, Pilař, Berný, Kopečný, Šídlo, Barkóci, Šklíba, Faltys, Kmošek, Dušek, Solnička, Zeman, Voženílek

Rozhodčí: Lukáš Klouda – Jaroslav Kuřítko, Pavel Lainka