Čeljabinsk – Petrohrad 0:7 (kon.) | Magnitogorsk – Mytišči 4:3 (kon.) | Ufa – Jaroslavl 3:1 (kon.)
Nižněkamsk – Čerepovec 1:2 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Severstal Čerepovec
Středa 16.10.2013, 17:00KHL

55:34
    Přesilová hra pro domácí. Laakso je vyloučen za podražení.

49:36
    Kiselevič je vyloučen za nedovolené bránění, domácí tak mají ihned možnost dorovnat krok v utkání.

42:20
    Hostující Kiselevič je vyloučen za hákování. Přesilová hra pro domácí Neftěchimik Nižněkamsk.

37:09
    Vyloučen je Laakso za podražení. Třetinu zakončí domácí početní výhodou.

31:52
    Přesilová hra pro domácí. Za hrubost je vyloučen obránce Čerepovce Stasenko.

27:53
    Zdá se, že nikdo vyhozený puk netečoval a Anisin inkasuje dvě minuty za zdržování hry.

25:05
    Za podražení je vyloučen domácí Berezin. Přesilová hra pro Čerepovec, již druhá v dnešním zápase.

20:48
    Hned přesilová hra pro hosty z kraje druhé třetiny. Za nedovolené bránění je vyloučen domácí Cibák.

16:34
    První vyloučení je zde. Za hákování si na trestnou lavici odchází sednout hostující Videll.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 18. Kosmačjov (Milovzorov) – 29. Klimenko, 50. Andersen (Kovyršin, Buchnevič)

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnitsin (Mamedov) – Bělov, Mamašev, Berezin, Kosmačjov, Romanov, Ščitov, Beljakov – Tolpeko, Anisin, Koukal – Cibák, Osala, Milovzorov – Demagin, Polygalov, Radivojevič – Kulikov, Taratuchin, Jakimov.
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Grigorjev) – Laakso, Kiselevič, Čáslava, Jevsejenkov, Stasenko, Andersen, Popov – Bušujev, Videll, Bumagin – Berdnikov, Nikoncev, Klimenko – Kazakovcev, Kovyršin, Buchnevič – Gimbatov, Antipov, Fedosejev, Gogolev.

Rozhodčí: Zacharov, Ronn – Menšich, Sadovnikov