Litvínov – Královské Vinohrady 6:4 (kon.) | Pelhřimov – Paskov 3:4 (po pr.) | Kopřivnice – Florbal Ústí 2:5 (kon.)
Svitavy – Česká Lípa 3:10 (kon.) | 1. FBK Rožnov p/R – FBC Start98 3:8 (kon.)
FBC Vikings Kopřivnice
2:5 (1:3, 1:1, 0:1)
Florbal Ústí
Sobota 19.10.2013, 19:00 • SH VOŠ SOŠ SOU, Husova 1302, Kopřivnice • 1. liga mužů

Z Kopřivnice je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:07:44)

Z Kopřivnice putují tři body do Ústí nad Labem. Severočeši zvítězili 5:2, největší zásluhu na vítězství měli ústečtí Ladislav Svoboda a Tomáš Brom (oba 1+1).

Statistiky utkání:

Střely na branku: 21:25 (3:12, 10:7, 8:6).
    Vyloučení: 5:3.
    Využití: 0:1.
    V oslabení: 0:0.

60:00

59:10
    Kopřivnice se snaží ještě zdramatizovat utkání, avšak marně.

58:09
    Oddechový čas pro domácí.

57:34

55:34
    Vilém Vopelák neproměnil trestné střílení, následuje tak přesilovka pro Ústí nad Labem. Zdeněk Matúš (KOP) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Kód přestupku: 901.
    Celkem TM v dnešním utkání: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:3.

55:34
    Bylo nařízeno trestné střílení pro hosty.

51:00
    Hraje se v rychlém tempu, nervozitu dávají najevo oba celky.

48:15
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Využitá přesilovka! Do odkryté branky se z velkého brankoviště trefil DAVID STUMMER. Asistence: Ladislav Svoboda.

47:10
    Kopřivnice zatím ve čtyřech odolává.

46:34
    Přesilová hra pro Ústí nad Labem. Milan Uvíra (KOP) obdržel dvě minuty za bránění ve hře.

Leoš Nergl (UNL) – dvě minuty za špatné střídání;
    Daniel Opatřil (KOP) – dvě minuty za špatné střídání.

Kód přestupku: 922.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:3.

40:50
    Třetí perioda začala hodně zostra.

Dnešní utkání sleduje 95 diváků.

40:01

Ve druhé dvacetiminutovce jsme zhlédli po jedné brance na každé straně, ve 25. minutě nejprve navýšil vedení hostů Jakub Koník, na 2:4 z pohledu domácích upravil skóre o necelých pět minut později Petr Podlezl.

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Vikings Kopřivnice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 7. Nehera (Soukal), 30. Podlezl – 3. Mareš (Brom), 8. Svoboda, 11. Brom (Vojta), 25. Koník (Filipec), 49. Stummer (Svoboda)

FBC Vikings Kopřivnice: Pinďák (Kapoun) – Řeha, Podlezl, Sladkovský, Nehera, Kresta, Uvíra, Kubátko, Rebroš, Vávra, Opatřil, Soukal, Klemens, Z. Matúš, J. Matúš. Trenér: Filip Bordovský.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

Florbal Ústí: Hlava (Stránský) – Glatz, Vojta, Stummer, Bečvář, Grosse, L. Svoboda, P. Vondráček, Nergl, Huslička, J. Filipec, Jiří Mareš, Brom, Horák, Koník, Vopelák, Jiránek. Trenér: Tomáš Syryčanský.

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka