Benešov – Tatran 2:16 (kon.) | Třebíč – Chomutov 6:4 (kon.) | Sparta – Bulldogs 6:7 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 6:7 (po pr.) | Bohemians juniorky – Havířov 9:10 (1:2 po s.n.) | Liberec – Vítkovice 4:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
9:10 (1:4, 4:3, 4:2)
Torpedo Havířov
Sobota 19.10.2013, 18:30 • SH ZŠ Kunratice • G2 liga juniorů

Byl to neskutečně vyrovnaný zápas. Bohemians předvedli své maximum a i když prohrávali, tak zvládli vyrovnat a padli až po nájezdech. Havířov zase naopak ztratil dobře rozehrané utkání, ale takový je florbal. Jsem rád, že jste dnes sledovali tenhle zápas a těším se u dalších onlajnů. (21:01:44)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Havířov.
    Adam Delong se trefuje v posledním nájezdu a Havířov vyhrává po nájezdech 10:9!

Patrik Kieler dává gól a Bohemians srovnávají na 1:1.

Glogar nedává a stav po dvou sériích je 1:0 pro Havířov.

Aleš Höffer z Bohemians také nedává gól a po dvou sériích vedou hosté 1:0.

Jakub Vilím skóruje a Havířov vede 1:0.

Šimek neproměnil, teď je na tahu Havířov.

Jako první půjde hráč Bohemians David Šimek...

Samostatné nájezdy začínají.

Za malý okamžik nás budou čekat nájezdy. Je to velmi napínavý zápas, vyhrát můžou oba týmy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:56
    V samém závěru prodloužení mohl spadnout míček do branky Mazáka, ale šel jenom kousek vedle tyčky.

63:55
    Ani únik Havířova nebyl gólový. Nervozita stoupá jak na hřišti, tak i mezi diváky.

61:09
    Bohemians měli šanci na rozhodnutí utkání, ani jednu střelu se ale nepodařilo patřičně využít.

60:01

Domácím se podařilo heroickým výkonem vyrovnat a za chvíli začne pětiminutové prodloužení.

60:00

59:53
    Oddechový čas pro hosty.

Tadeáš Mima

Hledáme zpravodaje pro tým FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Šimek (Kopecký), 23. Kieler (Šimek), 28. Kieler (Lupáč), 32. Höffer (Kordoš), 35. Kieler (Šimek), 43. Kordoš (Bezpalec), 45. Křivanec (Mandlík), 45. Kieler (Šimek), 48. Křivanec (Kordoš) – 6. Šochman (Antoszyk), 15. Šochman (Mžyk), 15. Delong (Šimík), 20. Delong (Traška), 21. Šimík (Vilím), 33. Vilím (Delong), 35. Delong (Šimík), 42. Delong (Šimík), 47. Delong (Šimík), rozh. náj. Delong

FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Cimbálek (21. Mazák) – Forman, Lupáč, Koubek, Höffer – Mandík, Křivanec, Severa, Bezpalec, Kordoš, Šimek, Sluka, Nosek, Tůma, Kieler, Kopecký
    Torpedo Havířov: Kotucz (49. Nešťák) – Duda – Třaska, Glogar, Kraus, Antoszyk, Šochman, Vilím, Pěgřímek, Mrowiec, Seidl, Delong, Šimík, Folwarczný, Drobisz, Pařenica, Mžyk

Rozhodčí: Milan Baloun a Tomáš Sommer