Benešov – Tatran 2:16 (kon.) | Třebíč – Chomutov 6:4 (kon.) | Sparta – Bulldogs 6:7 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 6:7 (po pr.) | Bohemians juniorky – Havířov 9:10 (1:2 po s.n.) | Liberec – Vítkovice 4:3 (kon.)

Bulldogs právě vstřelili branku!
    Autorem branky je JAN NĚMEČEK. Asistence: Jan Lysoň.

55:16
    Přesilovka domácích!

48:48
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAROSLAV JAROŠ. Asistence: Jaromír Sedmík.

48:02
    Jan Němeček dostává dvě minuty a Sparta má jedinečnou možnost na vstřelení vyrovnávající branky.

40:01

40:00

35:16
    . . . ten ale Antonín Švehla neproměnil!

35:16
    Tak to je nepříjemné. Další hráč domácích si jde na dvě minuty sednou. Navíc po faulu Břetislava Kůly se pojede nájezd.

34:59
    Dámy a pánové, to je přestřelka!

34:52
    Domácí znovu prohrávají a navíc svůj tým na dvě minuty oslabuje Jaroslav Jaroš.

34:28
    Autorem branky je ADAM KONEČNÝ. Asistence: Dominik Krovický.

33:28
    Autorem branky je JAN DENEMARK. Asistence: Jaromír Sedmík.

32:22
    Autorem branky je ADAM KOVÁŘ. Asistence: Antonín Švehla.

32:10
    Autorem branky je DAVID HRAZDÍRA. Asistence: Lukáš Jalový.

31:13
    Autorem branky je BŘETISLAV KŮLA. Asistence: Jan Denemark.

28:24
    Autorem branky je LUKÁŠ KLAŠKA. Asistence: Patrik Adámek.

Ondřej Novotný

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Denemark, 17. Pruner (Jaroš), 26. Zeman (Zadák), 32. Kůla (Denemark), 34. Denemark (Sedmík), 49. Jaroš (Sedmík) – 11. Krovický (Konečný), 13. Klaška (Lysoň), 29. Klaška (Adámek), 33. Hrazdíra (Jalový), 33. Kovář (Švehla), 35. Konečný (Krovický), 58. Němeček (Lysoň)

ACEMA Sparta Praha: Zavadil (Lupoměch) – Kůla, Denemark, Kálazi, Zeman, Nachtmann, Jaroš, Malhocký, Thompson, Semerád, Sedmík, Zadák, Pruner
    Bulldogs Brno: Veverka (Mazánek) – Gregor, Lysoň, Adámek, Grábl, Jalový, Nekuda, Klaška, Krovický, Hrazdíra, Frydrych, Němeček, Kovář, Švehla, Konečný, Sobotka

Rozhodčí: Valenta – Žďárský