Vladivostok – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Chabarovsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Novokuzněck – Omsk 4:3 (kon.)
Novosibirsk – Barys 2:3 (kon.) | Kazaň – Minsk 5:1 (kon.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 3:4 (po pr.)
Viťaz – Doněck 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 4:3 (kon.) | Lev – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Dynamo Moskva
4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
Medveščak Záhřeb
Sobota 19.10.2013, 15:00 • Lužniki, Moskva (kapacita 8500 míst) • KHL

55:19
    Další vyloučení, tentokrát na straně Záhřebu, Matt Ellison inkasuje dvouminutový trest za hákování. Hrát se tak bude 4 na 4.

54:03
    Za držení je vyloučen domácí Alexej Cvetkov, Dinamo se tak bude muset bránit ve třech!

52:47
    Síly na ledě se srovnají, na trestnou lavici za podražení míří také Konstantin Gorovikov.

52:17
    Za sekání je ale vyloučen Dario Kostovic, přesilová hra pro Dinamo!

46:40
    Po hodně dlouhé době si zahrají domácí přesilovku, za hákování míří na trestnou lavici Michael Ryan.

29:21
    Denis Barancev je vyloučen na 2 minuty za podražení.

27:17
    Nakonec je stejným trestem, tedy 5 minut + do konce utkání potrestán také domácí obránce Maxim Solovjov.

27:17
    Boyd Kane nevybíravě namázl na mantinel Andreje Mironova, který se hodně dlouho zvedal z ledu. Hostující forvard je vyloučen na 5 minut + do konce utkání za faul kolenem!

19:57
    Charles Linglet v samém závěru první třetiny vyloučen na 2 minuty za sekání.

13:35
    V souboji pěti hráčů za brankou Medveščaku byli sice úspěšnější hosté, nicméně si pomohli faulem, Mathieu Carle míří na trestnou lavici za držení.

11:11
    Patrick Bjorkstrand se dostal v oslabení až ke střele, při jeho akci ho navíc fauloval Andrej Mironov, který je vyloučen za podražení. Hrát se tak bude 4 na 4.

10:00
    Na trestnou lavici míří Ryan Vesce, 2 minuty za sekání.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 22. Karsums (Gorovikov, Višněvskij), 42. Volkov (Kvapil), 60. Cvetkov (Kvapil), 60. Mosaljov (Komarov) – 3. Vesce (Pikkarainen, Linglet), 40. Linglet (Foster), 49. Ryan (Martinovic)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Barzman) – Višněvskij, Korjagin, Solovjov, Mironov, Bojkov, Barancev, Derljuk, Budkin – Gorovikov, Mosaljov, Komarov – Cvetkov, Karsums, Sopin – Babenko, Glazačev, Karpov – Volkov, Pestunov, Kvapil
    Medveščak Záhřeb: Dekanich (Vasiljevič) – Martinovic, Carle, Švarný, Foster, Pikkarainen, Katic – Thomas, Cheechoo, Ryan – Linglet, Vesce, Ellison – Walker, Murray, Bjorkstrand – Glumac, Koren, Kane – Kostovic

Rozhodčí: Gusev, Odins – Putilin, Nazarov