Chodov – Otrokovice 11:3 (kon.) | Bulldogs – Bohemians 4:3 (1:0 po s.n.) | Liberec – Sparta 3:8 (kon.)
Tatran – Mladá Boleslav 5:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Bulldogs Brno
4:3 (0:2, 2:0, 1:1)
FbŠ Bohemians
Neděle 20.10.2013, 17:00 • MSH Brno, Vodova • Livesport Superliga

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a bude se na Vás těšit zase u dalších onlajn přenosů z brněnských sportů. (19:13:55)

Z bonusového bodu se tedy radují domácí, když hned v první sérii rozhodl Jiří Juhaňák. V zápase mělo navrch Brno, ale efektivnější byl tým Bohemians. Bodově se tedy Brno dotáhlo na Bohemians – 11 bodů oba.

V samostatných nájezdech zvítězil tým itelligence Bulldogs Brno.
    Autorem branky je JUHAŇÁK.

Jenže nedává a Brno se může radovat z druhého bodu.

Proti Rytychovi šel na zteč Jakůbek, ale po jeho extrémně pomalém nájezdu dává tyč! Co na to Velechovský, který musí dát?

Hostujícího Kozáka Kejík vychytal a Brno má možnost rozhodnout.

Za Brno se rozjel Juhaňák, který vymíchal Rytycha dává první branku v nájezdech. Po první sérii vede Brno 1:0.

Jako první se rozběhl hostující Bagin, který dokonce vstřelil branku, ale ta mu pro posun míčkem směrem zpátky nebyla uznána.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Domácí u míčku, ale už je málo času.

64:25
    Hraje se u mantinelu a utkání směřuje do svého finále, které bude v podobně dovednostní soutěže.

63:53
    Brňany neinkasování v oslabení ještě nakoplo a snaží se na konci prodloužení ještě vstřelit branku, aby nemusely být nájezdy.

63:04
    Jeski dokázal vyhodit až k Rytychovi.

61:38
    Veselý je vyloučený za zbytečný faul a dává hostům velkou šanci na druhý bod.

61:17
    Brno pokračuje v tlaku, Bohemians vypadají, že vůbec nemohou, ale prozatím tlaku domácích odolávají.

60:01

Je za námi šedesát minut, ve kterých jsme nenašli vítěze, tak nás čeká pětiminutové prodloužení a případně nájezdy. Rozhodne se tak o tom, kdo si připíše bonusový druhý bod.

Adam Havel

Branky a nahrávky: 24. Bauer (Jakůbek), 33. Sládeček (Kadlec), 54. Coufal (Komenda), rozh. náj. Juhaňák – 7. Zapletal (Bagin), 12. Bagin (Zapletal), 50. Kopecký (Poláček)

Bulldogs Brno: Kejík (Jurčík) – Smíšek, Kadlec (C), Kostka, Kočí, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Jeski, Koutný, Komenda, Mendrek, Sládeček, Grich, Bauer, Veselý, Ondráček, Jakůbek.
    Trenér: Rudolf Škubal

FbŠ Bohemians: Rytych (Mazák) – Velechovský, Kopecký, Šimek M., Bagin (C), Forman, Lupač, Kordoš, Zapletal, Šimek D., Poláček, Szabo, Čihák, Chlumský, Hluchý, Höffer, Kozák, Šárka.
    Trenér: Jiří Uher

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka