Bohemians juniorky – Bulldogs 4:6 (kon.) | Liberec – Ostrava 5:7 (kon.) | Sparta – Havířov 4:12 (kon.)
Mladá Boleslav – Vítkovice 6:5 (po pr.) | Benešov – Chomutov 5:6 (po pr.) | Třebíč – Tatran 4:13 (kon.)
FBC Liberec
5:7 (1:2, 0:3, 4:2)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 20.10.2013, 10:00 • SH ZŠ Dobiášova, Liberec • G2 liga juniorů

Skončilo nám utkání šestého kola G2 ligy juniorů mezi domácím FBC Libercem a hostujícím FBC ČPP Software Ostravou. Zápas bohatý na góly zvládli lépe hosté, ačkoliv jejich čtyřbrankový náskok Liberečtí málem dotáhli. S konstatováním, že Ostrava vítězí v Liberci 7:5 se s Vámi loučím. (11:56:31)

60:00

59:18
    Liberec právě vstřelil branku!
    Branku družstva FBC Liberec vstřelil DOMINIK HIADLOVSKÝ, asistoval Adam Erler.

58:39
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil RADIM ŠELMECI, asistoval Jan Křiva.

57:28
    Domácí si vybírají oddechový čas.

56:25
    Vyloučen hráč Radim Šelmeci z družstva FBC ČPP Software Ostrava na 2 minuty za hrubost.

55:36
    Hosté znovu odskakují na rozdíl dvou branek. Úspěšným střelcem byl PATRIK OŽANA. Asistence: Ondřej Vítovec.

51:47
    Samostatný únik Tomáše Jágra.

50:32
    Liberci chybí jen jeden gól k vyrovnání. Další branku přidává DAVID TAMPIER. Asistence: Lukáš Böhm.

50:08
    Střelou z otočky hostujícího Svačinky prolétl balónek těsně kolem levého rohu branky.

47:40
    Liberečtí snižují již jen na rozdíl dvou branek. Tentokrát se o to zasloužil LUKÁŠ BÖHM. Bez asistence.

46:52
    Dvojice Hiadlovský, Erler sehráli krásnou akci na gólmana Ostravy.

46:09
    Branku družstva FBC Liberec vstřelil DAVID TAMPIER, asistoval Jan Bitman.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině: 3:11

Liberečtí prohráli druhou třetinu jednoznačně 3:0, když branky hostí postupně vstřelili Křiva, Lipový a Kašovský.

40:00

38:58
    Dvojitý zákrok Jana Příhody trochu překvapil hostující.

37:34
    Liberec se bohužel neubránil dvěma střelám. Hráči hrají v plném počtu.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 13. Böhm (Jágr), 47. Tampier (Bitman), 48. Böhm, 51. Tampier (Böhm), 60. Hiadlovský (Erler) – 11. Šelmeci, 17. Vítovec, 21. Křiva (Kašovský), 33. Lipový (Kašovský), 36. Kašovský (Lipový), 56. Ožana (Vítovec), 59. Šelmeci (Křiva)

FBC Liberec: Slabý (Strýček) – Erler, Kosák, Bitman, Tampier, Štěpán, Havlín, Rondoš, Böhm, Příhoda, Jágr, Němeček, Hiadlovský
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Zimmer (Baran) – Kopka, Šelmeci, Šešulka, Svačinka, Řezáč, Lipový, Pudich, Cirkl, Kováč, Ožana, Foltinek, Kašovský, Vítovec, Křiva

Rozhodčí: Sochůrek, Šuvada