Benešov – Sparta 2:8 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 5:6 (kon.) | Bulldogs – Ostrava 4:7 (kon.)
Třebíč – Bohemians juniorky 5:12 (kon.) | Havířov – Vítkovice 8:6 (kon.)
SK Florbal Benešov
2:8 (0:0, 1:4, 1:4)
ACEMA Sparta Praha
Neděle 27.10.2013, 13:00 • SH ZŠ Poříčí n. S. • G2 liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Dobré odpoledne u sledování online přenosu z florbalového klání. Dnes jsou na programu zápasy G2 ligy juniorů, přesněji 8. kola, ve kterém se utkají například hráči Benešova. Ti přivítají na své palubovce pražskou Spartu.

Představení obou týmů

Benešov, jako nováček nejvyšší juniorské soutěže se ze začátku sezony spíše trápí, jelikož hráči tohoto celku stačili vybojovat pouze dva body za dvě prohry v prodloužení a obdrželi čtyři prohry. Naopak hráči Sparty Praha jsou na tom o dvě příčky lépe. Ale ani o pražském celku nemůžeme říci, že se jim začátek sezony povedl. Na svém kontě mají jednu výhru a pět proher.

Dnešní utkání bude zcela zajímavé a již teď víme, že nás čeká atraktivní duel. My budeme u toho a budeme Vám přinášet aktuální dění ze hřiště.

SK Florbal Benešov: Paleček (Krátký) – Vyhnal, Škoula, Lukáš, Vojtíšek, Hýbek, Slunéčko, Velcl, Krbec, Purkrábek, Bielik, Jon, Benačan, Novotný, Čepela

AC Sparta Praha Florbal: Zavadil (Nockin) – Jeníček L., Kůla, Kálazi, Zeman, Nachtmann, Jaroš, Malhocký, Jeníček J., Thompson, Sedmík, Zadák, Pruner

Rozhodčí: Martin Valenta a Michal Žďárský.

Line-up AC Sparta Praha Florbal:
    Zavadil – Kálazi, Jaroš, Malhocký, Thompson, Zadák

Line-up SK Florbal Benešov:
    Paleček – Lukáš, Benačan, Vyhnal, Škoula, Vojtíšek

00:01

01:30
    Zatím se hraje poněkud klidný florbal. Oba týmy vyčkávají a nevytvořily si zatím žádnou větší šanci.

03:00
    Více ze hry mají spíše hosté z Prahy, kteří jsou na míčku více aktivnější a přehrávají Benešov.

10:00
    První třetina se přehloupla do své druhé poloviny, ale branky stále nevidíme.

15:06
    Vyloučen hráč Břetislav Kůla z pražského celku, který se provinil bráněním ve hře. Odpyká si tak na trestné lavici dvě minuty.

Sparta právě vstřelila branku!
    Vstup do druhé části hry mají hosté ze Sparty. Skóre otevírá přesnou střelou MATĚJ PRUNER. Asistence: Jan Jeníček.

25:00
    Jak jsem již zmínil. Lepší vstup do druhé třetiny mají hosté, kteří jsou více na míčku a drží své jednobrankové vedení.

28:06
    Vyloučen Jaroslav Jaroš (SPA) na 2 minuty za nesportovní chování.

29:34
    Vyloučen Daniel Škoula (BEV) na 2 minuty za vysokou hůl.

31:27
    Máme tady druhou branku Sparťanů, o kterou se přesnou střelou postaral JAROMÍR SEDMÍK. Bez asistence.

31:27
    Benešov střídá brankáře. Do svatyně domácích nastupuje Vojtěch Krátký.

34:46
    Sparta bude hrát opět oslabení. Na trestnou lavici usedá dnes již podruhé Jaroslav Jaroš, který si zde odpyká 2 minuty za hrubost.

35:44
    Benešov právě vstřelil branku!
    Domácí hráči využívají početní výhodu a snižují na rozdíl jediné branky. Zásluhu na tom má DANIEL ŠKOULA. Asistence: David Lukáš.

38:26
    Hosté se dostávají dvě minuty před koncem druhé třetiny do dvoubrankového vedení. Autorem branky je BŘETISLAV KŮLA. Asistence: Jaromír Sedmík.

38:39
    A další rychlý gól v podání Sparťanů! JAKUB KALÁZI posílá do benešovské branky čtvrtý míček, což znamená vedení o tři branky! Asistence: Oliver James.

46:30
    O další branku pražského týmu se postaral společně s Kálazim JAKUB NACHTMANN. Asistence: Jakub Kálazi.

48:51
    V pořadí šestá branka Sparty znamená pětigólový náskok. Svou střelou se prezentoval BŘETISLAV KŮLA. Asistence: Matěj Pruner.

49:03
    Vyloučen Pavel Hýbek vyloučen na 2 minuty za sekání.

50:01
    Do konce utkání zbývá posledních deset minut. Sparťané stále drží svůj náskok a nedarují Benešovu velké šance ke skórování.

53:41
    Sedmou branku Sparty přidává JAN ZADÁK, který pohlednou střelou nedal brankáři Krátkému šanci. Asistence: Jakub Nachtmann.

54:47
    Vyloučen Jan Zadák na 2 minuty za sekání.

55:09
    Vyloučen Jan Jeníček na 2 minuty za hrubost.

55:40
    Domácí se přece jen dočkávají své druhé branky, o kterou se postaral DANIEL ŠKOULA. Asistence: Ondřej Vyhnal.

58:28
    Snad poslední branku vstřelil JAROMÍR SEDMÍK, který tak zpečetil výhru Sparty. Asistence: Lukáš Jeníček.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

60:00

Sparťané vyhrávají utkání s Benešovem vysokým rozdílem a odvážejí si do hlavního města plný počet bodů. Ode mne je to pro dnešek vše. U dalších online přenosů na počtenou! (15:02:46)

Petr Blakala

Hledáme zpravodaje pro tým SK Florbal Benešov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 36. Škoula (Lukáš), 56. Škoula (Vyhnal) – 24. Pruner (Jeníček), 32. Sedmík, 39. Kůla (Sedmík), 39. Kálazi (James), 47. Nachtmann (Kálazi), 49. Kůla (Pruner), 54. Zadák (Nachtmann), 59. Sedmík (Jeníček L.)

SK Florbal Benešov: Paleček (32' Krátký) – Vyhnal, Škoula, Lukáš, Vojtíšek, Hýbek, Slunéčko, Velcl, Krbec, Purkrábek, Bielik, Jon, Benačan, Novotný, Čepela
    ACEMA Sparta Praha: Zavadil (Nockin) – Jeníček L., Kůla, Kálazi, Zeman, Nachtmann, Jaroš, Malhocký, Jeníček J., Thompson, Sedmík, Zadák, Pruner

Rozhodčí: Martin Valenta a Michal Žďárský