Benešov – Sparta 2:8 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 5:6 (kon.) | Bulldogs – Ostrava 4:7 (kon.)
Třebíč – Bohemians juniorky 5:12 (kon.) | Havířov – Vítkovice 8:6 (kon.)
Torpedo Havířov
8:6 (1:1, 3:2, 4:3)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 27.10.2013, 20:00 • MSH Havířov • G2 liga juniorů

Přeji krásný večer, na shledanou! (22:06:01)

Derby vyhrává domácí Torpedo Havířov především díky divoké poslední dvouminutovce, v které vsítilo dvě branky. Vítkovice byly rovnocený soupeř, ale koncovku utkání nezvládly. Největší hvězdou utkání je bezesporu domácí Jan Šimík, který vstřelil tři góly a přidal jednu asistenci.

60:00

59:40
    Oddechový čas domácích borců.

59:40
    Havířov právě vstřelil branku!
    Opravdu poslední hřebíček do rakve hostí dává JAN ŠIMÍK, který tak slaví hattrick! Bez asistence.

59:16
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Neskutečná bojovnost hostů! 46 vteřin před koncem utkání ještě snižují zásluhou MARKA BRÄUERA. Asistence: Dominik Pieter.

58:36
    JAN ŠIMÍK nejspíše rozhoduje toto utkání. Pozice si vyměnil z minulého gólu s Jakubem Vilímem. Asistence Jakub Vilím.

58:17
    Nahrávka z poloviny na JAKUBA VILÍMA a krásná střela do růžku brány! Na hale propukla neskutečná euforie domácích hráčů i fanoušků. Asistence: Jan Šimík.

58:01
    Vítkovice si vybírají oddechový čas. Utkání začíná gradovat!

56:14
    Delong nabídl vzdušnou nahrávku Vilímovi, z které střílí pouze mimo bránu.

55:18
    Mžyk utekl vítkovické obraně a zasahovat musel Lupták, který střelu vyrazil ramenem.

54:48
    Jakubec rozvlnil pouze boční síť.

54:00
    Střela Pešata v přesilovce mířila nad bránu Nešťáka.

53:33
    Adam Delong je vyloučen na dvě minuty za bránění ve hře. Uvidíme další obrat skóre?

52:26
    Jdou slyšet i oba tábory v hledišti. Diváci, hráči i brankáři jsou dnes famózní!

51:38
    Lupták opět podržel svůj tým ve hře.

50:05
    Rozhodčí začínají ztrácet kontrolu, oba týmy začínají ovládat emoce.

49:39
    Filip Sklenovský z mužstva Vítkovic dostává 2+10 minut za nesportovní chování.

49:39
    A máme opět srovnáno! LUKÁŠ PEŠAT přidává dnes již druhý gól, Nešťáka prostřelil parádní střelou. Bez asistence.

48:28
    Vyloučen hráč Havířova Marian Drobisz na 2 minuty za sekání. Hosté mají šanci opět srovnat ukání.

47:50
    Vilím zkoušel nahrát zadovkou, která byla sice pěkná, avšak neefektivní.

47:02
    Výborné dva zákroky teď vytáhl Lupták proti střelám Mrowiece! Hostující brankář drží naděje Vítkovic.

45:48
    Utkání jako na houpačce pokračuje. Šochman si nepohlídal ŠTĚPÁNA KOSTOLÁNÉHO, který neměl problém vstřelit gól po přihrávce Pešata. Asistence: Lukáš Pešat.

44:11
    Domácí hráči opět odskakují na rozdíl dvou branek. MARTIN ZEMÁNEK se prosazuje po chybě Vítkovické obrany a přesnou střelou zvyšuje na 5:3. Asistence: Dominik Folwarczný.

41:45
    Také Lupták si osahal míček. Šimík se vydal do úniku a střelou prověřil hostujícího brankáře.

40:55
    Nešťák si poprvé sáhl na balón ve třetí třetině. Povedený pokus Kostolányho dokázal vytěsnit mimo bránu.

40:01

Střely na bránu ve druhé třetině: 12:7.

Domácí byli v druhé třetině lepším týmem a během krátké chvíle vsítili dva góly. Vítkovice se dokázali dotáhnout na rozdíl jedné branky. Myslím, že stav utkání je tou nejlepší pozvánkou ke sledování třetí třetiny. Zůstaňte s námi a sledujte, jak tento vyrovnaný duel dopadne!

Další třetina začne přibližně v 21:20.

40:00

39:59
    Lupták znovu výborně zasáhl proti střele, tentokrát vypálil Glogar.

37:30
    Havířov dobře brání, Vítkovice mají problém dostat se do útoku.

35:28
    Mrowiec se pokoušel překvapit Luptáka přes polovinu hřiště. Hostující gólman byl pozorný a jeho střelu kryje.

34:39
    David našel před bránou Kostolányho, který v baseballové pozici minul míček.

Dnešnímu utkání přihlíží 314 diváků!

31:51
    Hosté nic nevzdávají a rychle odpovídají! LUKÁŠ PEŠAT dokázal propasírovat puk mezi tělem a rukou Nešťáka a snižuje. Asistence: Štěpán Kostolány.

31:21
    Domácí rychle odskakují na rozdíl dvou branek. JAKUB VILÍM dostává své hráče do vedení. Asistence: Adam Delong.

30:58
    Další akce domácích už končí gólem. Prosazuje se TOMÁŠ KRAUS po standardní situaci. Lupták přes clonění domácích hráčů moc neviděl a kapituluje. Asistence: Tomáš Třaska.

28:38
    Vilím se pokoušel opět obrátit stav utkání, ale jeho střelu kryje Lupták.

27:43
    Vítkovickým hráčům skřípe souhra a nedaří se jim kombinovat na polovině soupeře.

25:16
    Hosté se radovali z vedení sotva dvě minuty. ADAM DELONG si připisuje gól z dorážky po střele Mrowiece. Asistence: Dominik Mrowiec.

23:10
    Po ubráněném oslabení dokázali hosté udeřit. JAN BAĎURA se prosazuje po dorážce z hranice brankoviště. Bez asistence.

22:19
    Pěgřímek se dostal do úniku, ale jeho střelu hráči Vítkovic zablokovali.

21:30
    Havířov nezvládá svou přesilovku. Vítkovice se v poklidu brání.

20:01

20:00
    Hostující Štěpán Kostolány si jde za faul na konci první třetiny odsedět dvě minuty za sekání.

Domácí vstoupili do utkání lépe, ale hosté díky přesilové hře dokázali srovnat. Stav je tak po první třetině vyrovnaný.
    Střely na bránu: 8:5.

Další třetina začne přibližně v 20:39.

20:00

18:43
    Oba týmy se snaží kombinovat na své vlastní půlce, ale extra dobře se jim to nedaří.

15:44
    Třaska se pokoušel vystřelit, jeho pokus skončil na vlastním spoluhráči.

13:52
    David se dostal do protiútoku, ale jeho střela skončila nad bránou domácího hráče.

10:44
    Střela Sklenovského skončila jen pár centimetrů nad havířovskou bránou.

09:43
    Přesilovka je využita. MAREK BRAÜER využívá přesilovku a srovnává stav utkání. Asistence: Lukáš Pešat.

08:38
    Nešťák předvedl krásný zákrok proti střele Brauera, která měla gólové parametry.

07:56
    Domácí Jan Seidl si jde odpočinout na dvě minuty za bránění ve hře. Šance Vítkovic na srovnání skóre.

06:21
    Drobisz se teď tvrdě srazil s Jakubcem, ale oba vstávají bez větších potíží.

05:41
    Vilím dokázal sebrat soupeři míček, ale jeho nebyla umístěná mezi tři tyče.

04:04
    Úvodní branku domácích střílí JAN ŠIMÍK, který svou střelu umístil pod horní tyčku a dostává svůj tým do vedení. Asistence: Adam Delong.

03:50
    Střela Delonga mířila jen těsně mimo vítkovickou branku.

02:25
    Folwarczný zablokoval střelu havířovského útočníka Pešata.

01:42
    Mžyk se obtočil kolem hostující brány, ale jeho střela byla nepřesná.

00:25
    Hosté jsou od začátku aktivnější.

00:01

Hezký den! Srdečně Vás vítám u sledování textového online přenosu z nejvyšší tuzemské juniorské florbalové soutěže – G2 ligy juniorů. V rámci osmého hracího kola se dnes utká Havířov a Vítkovice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 5. Šimík (Delong), 26. Delong (Mrowiec), 31. Kraus (Třaska), 32. Vilím (Delong), 45. Zemánek (Folwarczný), 59. Vilím (Šimík), 59. Šimík (Vilím), 60. Šimík – 10. Braüer (Pešat), 24. Baďura, 32. Pešat (Kostolány), 46. Kostolány (Pešat), 50. Pešat, 60. Braüer (Pieter)

Torpedo Havířov: Nešťák (Kotucz) – Duda, Třaska, Glogar, Kloza, Kraus, Freml, Šochman, Zemánek, Vilím, Pěgřímek, Mrowiec, Seidl, Delong, Šimík, Folwarczný, Drobisz, Pařenica, Mžyk.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Lupták (Gurkovský) – Gattnar, Kubečka, Pieter, Krejčíř, Obertan, Jakubec, Lukáč, Děček, Pecen, Pešat, Bräuer, David, Brzuchanski, Kostolány, Hurajt, Sklenovský, Jurdzin, Baďura.

Rozhodčí: Sýkora, Tkáč