Omsk – Magnitogorsk 2:5 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Ufa 4:5 (kon.)
Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 2:1 (kon.) | Čerepovec – Lev 2:1 (kon.)
Mytišči – Riga 1:2 (1:2 po s.n.) | Petrohrad – CSKA Moskva 5:2 (kon.) | Spartak Moskva – Novokuzněck 5:4 (kon.)
Dynamo Moskva – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 2:4 (kon.) | Doněck – Vladivostok 2:1 (kon.)
Záhřeb – Chabarovsk 2:1 (kon.)
HC Dinamo Minsk
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
HC Sibir Novosibirsk
Pondělí 28.10.2013, 17:00KHL

Ve třetí třetině byli jednoznačně aktivnější domácí hráči, kteří si vyvíjeli po většinu času nápor a zaměstnali brankáře Koskinena. Brankou ovšem skončila pouze jedna akce a tak došlo na odvolání Haugena, které bylo potrestáno gólem Enlunda. Hosté vítězí v Minsku 4:2. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:21:45)

60:00

59:17
    Sibir právě vstřelil branku!
    Hráč hostí, JONAS ENLUND pečetí výhru Novosibirsku gólem do prázdné branky. Asistence: Jori Lehtera, Alexandr Kutuzov.

58:29
    Domácí odvolávají brankáře.

58:29
    Oddechový čas pro domácí.

55:39
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Tlak domácích konečně vyústil v kontaktní branku, kterou dává IVAN USENKO. Asistence: Konstantin Zacharov.

55:10
    Další vhazování v útočném pásmu domácích. Dinamo vyhrálo buly, ale hosté dostaávají kotouč do středního pásma.

53:21
    Z levé strany pálil Platt, ale hostující brankář jeho pokus vyrazil. Novosibirsk stále odolává náporu domácích.

51:45
    Dnešní utkání sleduje 7450 diváků.

49:21
    Tvrdou střelu Dadonova kryje Koskinen, domácí aktivita trvá.

46:32
    Krajíček nahodil kotouč na Koskinena, který puk raději podržel pod lapačkou.

45:43
    Domácí se neustále snaží o útočnou aktivitu, ale Novosibirsk výborně pokrývá střední pásmo.

43:32
    Meech se provinil velkou chybou v obranném pásmu. Kopejkin, který následně získal kotouč ovšem Haugena překonat nedokázal.

41:54
    Koskinen má na začátek třetí třetiny plné ruce práce, ale stále drží Novosibirsku dvoubrankové vedení.

40:01

Třetí dějství začne přibližně v 18:47.

Ve druhé třetině úřadovali hosté, kteří dokázali díky brankám Kugryševa a Enlunda zvýšit své vedení na rozdíl tří branek. Ve 34. minutě korigoval skóre Kaljužnyj. Po dvou třetinách je tak stav utkání 1:3.

40:00

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 34. Kaljužnyj (Irgl), 56. Usenko (Zacharov) – 20. Kopejkin (Lemtjugov), 23. Kugryšef (Sannikov), 27. Enlund (Kudroč, Romanov), 60. Enlund (Lehtera, Kutuzov)

HC Dinamo Minsk: Haugen (Šelepnjov) – Krajíček, Goroško, Meech, Šinkevič, Filičkin, Usenko – Irgl, Platt, Kaljužnyj – Materuchin, Kristek, Surový – Meleško, Stas, Jefimenko – Dadonov, Zacharov, Kitarov, Kirjuščenkov.
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Pavlov) – Bělov, Kudroč, Kutuzov, Alexejev, Karavajev, Ignatovič, Ožiganov – Romanov, Lehtera, Enlund – Kopejkin, Lemtjugov, Koskiranta – Kugryšev, Gubin, Sannikov – Karamnov, Dvurečenskij, Ignatuškin, Butuzov.

Rozhodčí: Rogačjov, Safiullov – Aljošin, Nesterov