Omsk – Magnitogorsk 2:5 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Ufa 4:5 (kon.)
Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 2:1 (kon.) | Čerepovec – Lev 2:1 (kon.)
Mytišči – Riga 1:2 (1:2 po s.n.) | Petrohrad – CSKA Moskva 5:2 (kon.) | Spartak Moskva – Novokuzněck 5:4 (kon.)
Dynamo Moskva – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 2:4 (kon.) | Doněck – Vladivostok 2:1 (kon.)
Záhřeb – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Dynamo Moskva
2:1 (1:1, 1:0 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Pondělí 28.10.2013, 16:30KHL

Domácí Dinamo Moskva nakonec díky dvěma gólům Martinse Karsumse vítězí ve vyrovnaném zápase nad Torpedem NIžnij Novgorod 2:1. Hostům k vyrovnání nepomohly ani dvě přesilové hry v samotném závěru, a tak jejich branka z úvodní minuty zůstala jedinou a na body nestačila. Díky za pozornost. (18:48:54)

60:00

59:45
    Koval opouští branku, hosté to zkoušejí v šesti.

59:21
    Torpedu zbývá pá vteřin.

58:53
    Domácí přežili také toto oslabení a jsou v plném počtu.

57:40
    Jerjomenko si poradil s Valentěnkovou střelou od modré.

56:53
    Brankář Jerjomenko (DMS) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl. Na trestnou lavici putuje jeden z jeho spoluhráčů a hosté mají ještě jednu šanci v početní výhodě.

55:35
    Koval na druhé straně zastavuje Komarova a drží šance hostů na body.

54:24
    Domácí pod tlakem. Jerjomenko vyráží Denisovu ránu.

53:33

53:28
    Valentěnkův pokus vyráží Jerjomenko a Glazačev už se chystá zpáty na led.

52:48
    Domácí vyhazují.

52:30
    Hosté se tlačí dopředu, mají jedinečnou šanci na srovnání.

51:33
    Glazačev (DMS) vyloučen za podražení.

50:04
    Tvrdou ránu Denisova od modré lapil Jerjomenko.

49:08
    Dinamo pokračuje v mírném tlaku. Sopinova střílená přihrávka našla Babenka, jeho pokus skrz klubko hráčů neprošel.

47:52
    Glazačev proti Kovalovi neuspěl.

46:25
    Dinamo má převahu. Po akci Višněvského zakončoval Kulakov, branku netrefil.

44:36
    Koval znovu v permanenci, Sopinova střela z úhlu ho ale ohrozit nemohla.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 14. Karsums (Gorovikov, Višněvskij), 30. Karsums (Mosaljov, Gorovikov) – 1. Wolski (Valentěnko, Krasnoslobodcev)

Dynamo Moskva: Jerjomenko – Korjagin, Višněvskij, Mironov, Solovjov, Derljuk, Barancev, Budkin – Gorovikov, Komarov, Mosaljov – Karsums, Cvetkov, Karpov – Babenko, Glazačev, Sopin – Pestunov, Kasjančuk, Volkov.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Koval – Hietanen, Bernackij, Chomickij, Valentěnko, Grigorjev, Denisov, Belochvostikov – Salminen, Immonen, Paršin – Wolski, Hodgman, Krasnoslobodcev – Galuzin, Kuljomin, Kulakov – Potapov A., Tverdokhlebov, Potapov M.

Rozhodčí: Bělov, Sergejev – Metalnikov, Sirotkin