Omsk – Magnitogorsk 2:5 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Ufa 4:5 (kon.)
Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 2:1 (kon.) | Čerepovec – Lev 2:1 (kon.)
Mytišči – Riga 1:2 (1:2 po s.n.) | Petrohrad – CSKA Moskva 5:2 (kon.) | Spartak Moskva – Novokuzněck 5:4 (kon.)
Dynamo Moskva – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 2:4 (kon.) | Doněck – Vladivostok 2:1 (kon.)
Záhřeb – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pondělí 28.10.2013, 14:00KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:14:20)

Ale domácí svůj těsný náskok dokázali pohlídat až do závěrečného hvizdu a po výhře 3:2 v normální hrací době si připisují velmi cenné tři body. Ve třetí třetině zvýšil náskok Jekatěrinburgu Strelcov, který se prosadil ve 42. minutě. Hosté se dnes trápili s výtečně chytajícím Kovářem, ale přesto jiskřičku naděje vykřesal osmnáct vteřin před koncem třetí třetiny Jakimov, který snížil na 2:3 z pohledu hostů. Víc branek již ale nepadlo, a tak domácí se radují v těsného vítězství, hosté odjíždí s prázdnou.

60:00

59:42
    Oddechový čas pro hosty.

59:42
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Hosté přece jenom snižují, autorem druhé branky Neftěchimiku je BOGDAN JAKIMOV. Asistence: Jegor Milovzorov.

59:30
    Oba týmy jsou již v plném počtu.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

57:30
    Vylučuje se na obou stranách, Petr Koukal (Niž) a domácí Ťrjamkin oslabují své týmy.

56:52
    Kovář v brance Jekatěrinburgu lehké střely soupeře snadno zvládá likvidovat, domácí jsou blízko třem bodům.

54:45
    Hraje se poměrně vyrovnaný hokej, ale hostům se nedaří kombinace.

53:00
    Hosté promarnili další dobrou příležitost na snížení náskoku soupeře, byť svou přesilovou hru neodehráli vůbec špatně.

52:22

52:02
    Ljuduchin spěchá do útočného pásma, zkouší střílet z pravé strany, Kovář vyráží.

51:12
    Jakimov pálí z pravé rohu, Kovář pozorný.

50:22
    Domácí špatně střídají a jsou potrestáni vyloučení, další přesilová hra hostů.

49:39
    Antonov vystavil "stopku" útočné akci soupeře ve středním pásmu, dobrá poziční hra domácího beka.

48:53

48:14
    Domácím se podařilo vyhodit puk ze třetiny.

47:41
    Kosmačjov nahazuje před branku, tam není nikdo, kdo by tečoval nebo dorážel za záda Kováře.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Malychin (Lazarev, Lepistö), 34. Golyšev (Deveaux, Malychin), 46. Strelcov (Golyšev, Deveaux) – 31. Milovzorov, 60. Jakimov (Milovzorov)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Gusev, Ťrjamkin, Lepistö, Viklund, Jegin, Antonov, Rybnickij – Lewandowski, Stewart, Jemeljejev – Malychin, Černov, Lazarev – Děmagin, Fjodorov, Simakov – Golyšev, Strelcov, Deveaux, Arkalov
    Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Mamedov) – Mamašev, Kulikov, Berezin, Kosmačjov, Beljakov, Bělov, Ščitov, Romanov – Chochrjakov, J. Alševskij, S. Alševskij – Tolpeko, Cibák, Milovzorov – Polygalov, Koukal, Osala – Ljuduchin, Taraťuchin, Jakimov

Rozhodčí: Dějev, Ravodin – Parfjonov, Sušujev